Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39223 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Geforce 2 Titanium , zgf1 8/01/02 18:10
Mam komputer Celeron 366@458,
Chce kupic karte jak w tytule,
Winfast Leadtek tv-out.
Czy w grach OpenGl(RtC Wolfenstein) i Direct 3D,
odczuje duza roznice w powownaniu z
Voodoo3 2000.
Czy wytrzymie taktowanie magistrali 83Mhz.

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. hmm.. , pachus 8/01/02 19:06
    moim zdaniem roznica bedzie odczowalna na pewno , ale nie bedzie ona znow taka wielka (to przez procesor). Na twoim miejscu kupowalbym pierwsze GPU na DDRach (Creative Ge-Force Anihilator - czy cos takiego ...)

    Pozdr.

    1. Ok ale , zgf1 8/01/02 19:08
      jak stanieja pamieci DDr yo chce kupic AthlonaXP i wtedy GF1 to mało?

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. dokladnie ... , pachus 8/01/02 19:24
        tak.
        Ale jak kupisz Athlona XP i DDRy to juz polecam Radeona :)
        Duzo lepsza jakosc ekranu (zwlaszcza w wyzszych rozdz.) 2D jak i w 3D - no moze troszke mniej dopracowany T&L, ale to tez zalezy jaki model Radeona . Sam jestem posiadaczem R7500 firmy SuperGrace (wczesniej mialem GF2GTS) i nigdy nie bylem tak zadowolony...
        TV-OUT bezproblemowy, a co do wydajnosci to bije na glowe te wszystkie GeForcy , ktore zwykle kosztuja wiecej od Radkow :)

        1. Ok ale , zgf1 8/01/02 20:27
          jakiego Radeona polecasz?
          Słyszałem ze wyszły jakies nowe ale sa drogie...

          Leave me alone I know what I'm doing!

        2. lepsza jakosc , bajbusek 8/01/02 21:42
          ekranu :)))) - moze z 15" robi 17" ???

          1. mylnalem sie ... , pachus 9/01/02 17:46
            :) mialo byc obrazu .. :)

            ktos powie :
            obrazu ?
            moze rama sie urodzi ...?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL