Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47233 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Unreal Tournament pod Win XP PL. , Pron! 8/01/02 22:51
Pod Windozą Me w Unreal Tournament zapuszczonym w DirectX miałem około 150 fps, a teraz pod
Win XP mam tragedię, bo tylko 70 fps!!! I to w DirectXsie !!! Jak zapuszczę tą gierkę w OpenGL
to mam średnio 130fps. Czemu w DirectX mam taki słaby "wynik" ? Może mi ktoś powiedzieć?
Nie chcę grać w OpenGL bo to dziwnie wygląda. Heeelp!

Slalom alejkom!

  1. chcialo by sie rzec , Dhoine 9/01/02 00:41
    ze to 'zasluga' nowego - wydajniejszego systemu operacyjnego ;)
    A moze zmien / sprawdz sterowniki.
    A poza tym nie widze niczego zlego w graniu pod OpenGLem. Zwlaszcza jesli masz mocny procesor.

    GG:58221

  2. Prawdopobobnie , Babek 9/01/02 09:14
    masz nie wyłączone VYSNC dla d3d, jakims tweakiem sie pobaw, jak masz rive to riva tuner inne ? nie wiem

  3. Albo , Babek 9/01/02 09:15
    możesz miev npo włączony antyaliasing, u mnie UT wszytko ok

  4. Hej no ludzie... takie podstawy to ja znam... , Pron! 9/01/02 10:08
    ...no nic jakoś będę musiał przeżyć tego OpenGLa.
    Procesor mam dość mocny (Athlon XP1600+) i GF2 GTS.
    Wszystkie antyaliasingi w vsync też mam wyłączone.
    No nic. Jeszcze coś pokombinuję.
    Dzięki.

    Slalom alejkom!

    1. Czemu "dziwnie wygląda"? , sebtar 9/01/02 17:43
      Ja od dawna gram w UT w OpenGLu bo moim zdaniem wygląda i chodzi lepiej.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Ja tez wiekszosc gier gram na OPENGLu , Dhoine 9/01/02 22:34
        jesli oczywicsie jest tak mozliwosc i nic mi nie przeszkadza.
        Nie wiem czemu OPENGL 'ma wygladac dziwnie'.

        GG:58221

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL