Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:17
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47120 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Musicie to zobaczyc .... :-))))))) , Muchomor 9/01/02 12:21
http://crazy.codetroop.com/randimg/?kylning.jpg

obejrzyjcie tez inne z tego adresu :-)

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. i jeszcze cos dla Liska ... , Muchomor 9/01/02 12:43
    ... moze byscie to przetestowali :
    http://crazy.codetroop.com/randimg/?overclock.jpg
    :-))))))))) zarcik :-)))))

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. ale korba.... , pippi 9/01/02 13:02
      LOL!
      Ciekawe do ilu dałoby się podkręcić proca z takim wentylatorkiem... Musi nieźle dmuchać przy 6000 rpm :-D

      I pewnie wymaga mocnych zaczepów...

      1. Sądzę, że nie dałoby się tego , NimnuL-Redakcja 9/01/02 21:43
        sprawdzić, bo fala uderzeniowa bomby jądrowej ma słabszą siłe :-) Nikt by nie wytrzymał :-)) Jednak sądzę, że przy sporym rasiatorku i takim wentylu możnaby było Athlona 650MHz wkręcić spokojnie na ... 10GHz ? :-))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    2. Heh tylko co to ma wspólnego ze mną , Fox 10/01/02 01:07
      ????? :-) Bo na serio nie wiem.....

      Powered by Linux and siemens s7
      PLCs...

      1. Skad ten egocentryzm. Czy ja cos o tobie pisalem ???? , Muchomor 10/01/02 10:22
        ... napislem "Liska" nie "Foxa". Wiec pewnie nie o ciebie chodzilo. Lisek jest overclokerem bywa i tutaj wiec to zdjecie raczej do niego.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

        1. Ah :-) sorki ale , Fox 10/01/02 13:26
          egocentryzm od ramu nieee :-)

          Powered by Linux and siemens s7
          PLCs...

          1. ee miało być , Fox 10/01/02 13:27
            od razu....

            Powered by Linux and siemens s7
            PLCs...

  2. i http://crazy.codetroop.com/randimg/?samslaptop.jpg , Muchomor 9/01/02 12:59
    http://crazy.codetroop.com/randimg/?samslaptop.jpg
    strasznie tematyczne :-)

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  3. jeszcze tylko cos dla sieciowcow !!! :-) , Muchomor 9/01/02 13:56
    http://crazy.codetroop.com/.../?EthernetKiller.jpg

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  4. Nie moglem sie powstrzymac , Yorg 9/01/02 14:18
    Cos dla wielbicieli McDonalda:
    http://crazy.codetroop.com/...g/?MCChiken1__1_.jpg
    oraz Microsoftu:
    http://crazy.codetroop.com/randimg/?wincoders.jpg

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  5. Za co ZRYTY kocha swoj komp z Intelem .... , Muchomor 9/01/02 14:21
    http://crazy.codetroop.com/...mg/?bottleopener.jpg

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  6. same tematyczne zeby ktos mi nie zarzucil off'ow: , Muchomor 9/01/02 14:26
    http://crazy.codetroop.com/...d_windowsverktyg.jpg

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  7. Heh .. wszystkie , NimnuL-Redakcja 9/01/02 21:43
    które podaliści są zarąbiste :-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL