Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56868 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowe stery KYRO II , Jacenty 10/01/02 12:03
Jak się u was spisują ?

  1. bardzo , DOPE 10/01/02 12:20
    dobrze quake przyspieszyl o pare klatek zmian w grafie nie widze.i ogolnie spox mimo iz nie testowalem wszystkich gier ktore mam .instaluj ni ema co sie zastanaiac wkoncu to nie start promu kosmicznego to tylko pc.

    http://www.gta3pl.prv.pl/

    1. statnie..031.. , Jacenty 10/01/02 12:49
      nie za bardzo mi chodziły i wróciłem
      na stery herculesa ..9015.
      Np. znikła mi rozdzielczość 24 bit w ustawieniach.

      1. Hmmm , Vegita 10/01/02 18:28
        Właśnie o to chodziło ! Ustawienie 24bit powoduje problemy zgodności palet kolorów w aplikacjach Direct3D i dlatego ten tryb został usunięty już w wersji build 09.031 .

        Komu bije dzwon, temu w uszach
        dzwoni.

  2. Pczoekam na Herculesy oparte na nich... , Muchomor 10/01/02 12:39
    ... taka kultura pracy. lubie porzadek w sterach.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Ja też , milekp 10/01/02 12:43
      czekam na herculesowskie sterki.

  3. na sterach herculesa mialem bledy w grafie , aspon 10/01/02 12:45
    natomiast na sterach powervr bylo zauwazalnie lepiej, wiec chyba nie warto czekac na herculesa...
    konfig: K6III-400, 256RAM, Hercules4500

    1. a ja mialem , Hali 10/01/02 12:49
      odwrotnie. Na sterach Powervr 9.031 mialem kika krzakow, po zmianie na Herculesa tez 9.031 krzaqczki zniknely i nawet wydajnosc sie poprawila :-), w q3 o ok. 5kl/s (w win98), wiec tez czekam na stery Hercuesa (ale pewnie potrwa to ok kilku tyg), ale teraz uzywam tych nowych od powervr i zauwazylem wzrost wydajnosci w UT pod XP, ale jakos mi sie troszke jakby tekstury rozchodziy po Nemu (emulator N64).

      Pozdro.

      |o_o| Because I got high |o_o|
      ----- ^v- or drunk -v^ ----

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL