Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Dexter 11:56
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63163 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

intel 740i , Gruber 11/01/02 13:32
instaluje stery pod windą 98, resetuje się i ....... mam tylko 256 kolorów???
o co chodzi??

  1. Albo masz , bajbusek 11/01/02 13:40
    wylaczane Assign IRQ for VGA w Biosie albo ze sterami cos nie tak...ale na sterach od I740 masz 256 kolorow czy laduje Ci sie standard VGA ??

    1. i740i , Gruber 11/01/02 14:41
      mam 256 kolorów a reszta wygląda ok
      masz namiar na jakies stery dobre?

      1. A jaką masz plyte glowną? , Magnus 11/01/02 14:52
        Bo jak coś na Ali (BXcel) to zapomnij o tej karcie.

        1. i740 , Gruber 11/01/02 15:14
          wspaniały sis k7s5a...

          1. uuuuu... , bajbusek 11/01/02 15:23
            ta karta z mojego doswiadczenie nadaje sie tylko do plyt z rodziny LX, BX intela....

            Hmmm.... wydajnosc tej karty jest na poziomie Rivy ZX - daj luz...

            1. i740 , Gruber 11/01/02 15:28
              ona my tylko wyświetlać.... a miałem taką pod ręką

  2. I chyba masz problem ... , waldik3 11/01/02 20:10
    Z tego co wiem to oprocz intela jeszcze Via mialo sterowniki do chipsetu, ktore obsługiwały ta karte ale tylko pod 9x (pod NT to na via tez mozesz zapomniec o uruchomieniu), byc moze ze najnowsze sterowniki do chipsetu plyty, zlacza AGP itd juz obsluguja ta karte, ale osobiscie watpie by ktos sie takim czyms starym zajmowal
    Pozdrowka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL