Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68766 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win2k i zawirowania , rruszk 12/01/02 03:28
nie wiem co jest czasem grane ale raz na jakies 10 restartow zaraz po zaladowaniu systemu mam problem z wejsciem do Mojego komputera i wszystko zaczyna wtedy jakby wisiec ale jednak chodzi tylko ze zolwiowato i cieeeeezko jest cokolwiek zrobic ... nie wiem co jest grane, a moze to wina dysku i sie przegrzewa (IBM DTLA 45 7200) ?

"Be not afraid of growing slowly, be
afraid only of standing still."
regards RR

  1. U mnie coś takigo jest jak , NimnuL-Redakcja 12/01/02 13:33
    jest wyjęty CD/CDRW (czasem) ale częsciej jak włożę płytkę do napędu, zamknę go i zaraz otworzęmoj komputer ... wtedy dopóki nie odczyta płytki + jakieś 5sekund mam taki "zwis" ...
    rada ? Ja czekam, aż się płytka rozpędzi i wtedy odpalam MK ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. nie to nie to ... , rruszk 12/01/02 14:08
      plyty wtedy zadnej nie bylo ... to wyglada cos w stylu uzycia Denial of Service attack ... ale nie wydaje mi sie ze to jest bo zdarzalo sie nawet gdy nie bylem w sieci !!
      wiec co to moze byc ...
      wszystko wtedy dziala (wszystkie procesy i uslugi ) nawet udostepnianie polaczenia internetowego ale moj komp is DEAD

      "Be not afraid of growing slowly, be
      afraid only of standing still."
      regards RR

  2. A w Task Manager jakis... , _KriS_ 12/01/02 18:54
    proces uzywa wiecej proca niz powinien? (np 90% -100%)

    1. nie juz sprawdzalem setki razy , rruszk 13/01/02 14:33
      .. zaczynam juz myslec ze to dysk twardy ale jeszcze musze sie temu przyjzec .. moze HDD broni sie przed przegrzewaniem .. . jesli tak to to bedzie nowa teoria .. bo dostalem go spowrotem z serwisu moze mu cos wmontowali ! grrr o zgrozo !

      "Be not afraid of growing slowly, be
      afraid only of standing still."
      regards RR

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL