Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68806 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy można samemu zmontować wyjście TV na grafie ? , NimnuL-Redakcja 12/01/02 14:49
Witam!
Tak się ostatnio zastanawiałem czy na mojej grafie Prolink GTS2pro (bez TVout) można domowymi sposobami zmontować dobrej jakości wyjście TV .... czy do tego jest potrzebne coś wiecej niż tylko samo wyjście (jakiś uład scalony itd?)
Dzieki z góry ...

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. tak potzrebny jest układ scalony, , juniorEZ 12/01/02 15:31
    najczęściej stosuje się BookTree albo Conexant. Ale w niektórych kartach (starsze MSI napewno i ELSA) jest możliwość dokupić moduł TV-out. W każdym razie w domu tego nie zrobisz ;-)))))

    pozdr. juniorEZ

    1. Szkoda ale dzieki .. , NimnuL-Redakcja 12/01/02 15:40
      pozdro

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. a mi się udało , Killuś 12/01/02 20:14
      wlutować wyjście TV na starą rivę 128... ale niestety... teraz miałem gfmx i bez tego czipa wymienionego przez kolegę nie ma szans no i musiałem ją zmienicć :)

      -= GG 38346 =-

  2. Można i działa... ale... , Sas 13/01/02 11:57
    Są konwektery sygnału VGA na TV ale tyko z rozdzielczości 512X384 lub te lepsze z 640x480. Istnieją bo widziałem w byłej szkole średniej działający, w elektronice praktycznej (z zawodu jestem elektronikiem) i chyba gdzieś na necie jak znajde to podeśle na boarda...

    1. Prawie... ale niechce mi sie szukać dalej... , Sas 13/01/02 12:58
      http://www.rzeszow.tpsa.pl/.../kon/konwerter2.html
      Gość pewnie coś pokręcił z linkami. Jak pilnie i bardzo potrzebujesz to się przypomnij na maila. Skocze do kumpla i zeskanuje z gazety, bo u niego to widziałem (na 100%)...
      s-a

      1. A dzięki .. , NimnuL-Redakcja 13/01/02 16:13
        przypomnę się na pewno :-)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. Znalazłem... , Sas 13/01/02 17:58
          http://www.elektroda.pl/dla_kompa/dlakompa.html pozycja 12. To tak na wszelki wypadek jak by mail nie dotarł.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL