Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83319 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Live! pod WinXP Pro PL , SpiderMAN 14/01/02 08:32
Nie moge zainstalowac Live! ware 3.0 for Windows 2000 tego z netu, z plytki z driverami instaluje sie, ale nie chce dzialac Surround Mixer i Audio HQ normalka, patcha do XP mam, ale nie instaluje sie, slyszalem cos o VIA PCI latency zainstalowalem toto, ale jeszcze n ie probowalem sterownikow. Pod WinXP Pro ENG nie mialem problemu az takiego, ale instalowalem rozne wersje Live Ware jakis tydzien kombinujac z nimi. Jest jakis spsoub niestresujacy na instalacje Live! pod XP. Jakby sie nie dalo to moze sie szarpne po wyplacie na Audigy.

Yeah, it's me...

  1. zainstalowałem , mirkrup 14/01/02 10:16
    XP Home PL i doinstalowałem tylko ok. 10 MB pliczek z Creativa - automatycznie pojawił mi się Surround Mixer i Audio HQ.

  2. Mi sie udało w Win XP Prof PL , Dzwiedziu 14/01/02 10:30
    Musisz ściagnąć z netu sterowniki do niego do win XP jak je zaistalujesz jest wszysko Ok nawet maozresz odtwarzać dzwi ęk na 4 głośnikach (Miałem SB Live w wersji 4.1 ). Morzesz śćignać je z http://hardware.hoga.pl/drivers/fulla.asp?id=sb (wersja 5.1)

    Rzeczy niemożliwe wykonujemy od
    ręki , na cuda trzeba chwile
    poczekać. www.mcomp.boo.pl

  3. Wlasnie wam napisalem w poscie , SpiderMAN 14/01/02 10:36
    Ze ten plik mi sie nie instaluje, a na pewno jest dobry i nie uszkodzony. Sprobuje dzisiaj juz po zainstalowaniu VIA latency do PCI

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL