Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91143 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki monitor? , Zajkos 14/01/02 16:54
Cześć, mam pytanie - jaki monitor 17-calowy do 1300 zł polecacie. Na razie mam na oku dwa - CTX PR711FL i SAMSUNG 757DFX. Monitor ma służyć przede wszystkim do grania, chociaż nie tylko.

  1. ja polecam , ZRYTY_BERET 14/01/02 17:31
    necFE700+

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

    1. cha ja... , Karas 14/01/02 17:58
      ...tez taki bede mial za kilka dni i to dzieki twojej opinii ZRYTY!!!! Tak pisales ze super monitorek, pogrzebalem troche ,popytalem i wybralem tego Nec-a .Mam nadzieje ,ze sie nie zawiode.

      pozdroofka

      Conspiracy Theory...

      1. to spoko , ZRYTY_BERET 14/01/02 19:22
        wow jakie moje posty wywieraja na ludziach wrazenie

        ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  2. oto opis: , ZRYTY_BERET 14/01/02 17:33
    http://www.nec.pl/...13&SCT=415&PID=505148

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  3. Ja mam troche inna propozycje , Yatanza 14/01/02 18:40
    przelec sie po sklepach, poczytaj w prasie i na stronach o monitorach i wybierz ten, ktory Ci sie najbardziej podoba (patrzysz nie tylko na obraz). Potem znajdz taki, ktory ma przede wsztstkim dobra geometrie i zbieznosc kolorow. Krec sie glownie kolo tych z kineskopem Trinitron i Diamondtron i raczej modeli wyzszych w danej klasie tego samego producenta (te trzy stowy nie robia roznicy dla portfela, natomiast dla oczu i komfortu psychicznego kolosalna). Pamietaj, ze monitor kupujesz na kilka lat.

    1. Jeszcze jadna wazna sprawa , Yatanza 14/01/02 19:22
      pamietaj, ze monitor wyswietla dokladnie to, co dostanie z karty graficznej. Wielokrotnie widzialem co z naprawde dobrym monitorem potrafi zrobic tajwanski czy chinski klon nawet na GeForce3. Pamietaj o tym testujac monitor w sklepie.

  4. Za tą cenę możesz mieć , NimnuL-Redakcja 14/01/02 18:53
    Philips Brilance 107P20 znakomity monitor ... ja mam 107B20 (nie płaski) ale też bardzo dobry - ładne kolorki i dobre parametry ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. ctx jest git , bartek_mi 14/01/02 19:01
    choc byly glosy ze ctx-y sie sypia....
    ja kupilem 2 (711 i 15 plaska - nie pamietam modelu) i na razie jest oki.
    kup to co Ci pasuje 'na oko' - tylko omijaj firmy marki 'tanie wino'. dluga gwarancja i dostepny serwis to podstawa - monit kupujesz na kilka lat.

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL