Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90531 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płytki w formacie karty kredytowej... , XTC 14/01/02 16:59
Widziałem dziś coś takiego w sklepie - AKOSS ok 4.05 sztuka ... wchodzi 50MB niestety są to CDR'y... idealnie byłoby mieć cuś takiego jako RW... widział kto gdzie co takiego?

Linux

  1. ja kupuje cdrki formatu miniDISKA , juniorEZ 14/01/02 17:57
    o pojemności 220 mega produkcji Dysan. Super wyglądają i mieści się na nich to co potrzeba. 3.50 za sztukę w Bielsku-Białej. Ponoć RW też są,ale jeszcze niedostępne.

    pozdr. juniorEZ

  2. A ja mam... , piotrgw 14/01/02 18:11
    ...płytkę CD-RW firmy Melody (http://melodymedia.net), x4, 21min, 185 MB, okrągła 8 cm. Używam jej już bez żadnych problemów dwa miesiące. Zapłaciłem za nią 8 PLN.
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam - Piotrek

  3. no... ale do portfela nie wejdzie... , XTC 14/01/02 18:19
    a taka karta... fajnie by było... ale R'ka mnie nie interesuje... bo wizytówki nie zamierzam sobie nagrywać... a chcę poręcznie aby np. mieć przy sobie podstawowe pliki, parę mp3.. u know... więc only RW

    Linux

    1. No to ... , Yatanza 14/01/02 18:44
      pilka do metalu i jechane z normalnej plyty do formatu karty kredytowej :-o

  4. :))) , XTC 14/01/02 19:10
    yyyjjjasne... /chyba widziałeś jak warstwa odblaskowa złazi.. :) myślę, że pewnie na "obrzeżach" jest inaczej lepiona bo jak już zacznie złazić to pójdzie dalej...
    nawet swoim podręcznym laserem nie wykroję ;) bo mi się płyta przygrzeje...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL