Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90881 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

o co chodzi? , szczebel 14/01/02 18:52
Chciałem zmienic procesor ze 150MHz na 166MHz. 166 nie chodzi na tej plycie a jak włozyłem stary to komputer tez nie chodzi. Wlanczam komputer (świeca sie 2 kontrolki non toper) a on po ok 5 sekundach sie wylancza (wylancza sie cale zasilanie a monitor sie w ogole nie wlancza). Jeszcze jak wlozylem 166 to kombinowalem cos ze zworkami, ale chyba na koncu dalem tak jak byly na poczatku ( dobrze nie pamietam). I co to moze byc??? Dlaczego komputer sie sam wyłancza???

  1. przypomnij sobie dobrze... , doopeczka 14/01/02 18:57
    czy na pewno powróciłeś do starych ustawień zworek ? raczej nie - popróbuj ponownie - na płycie powinny być tabelki z odpowiednimi ustawieniami zworek dla procesora 150 MHz

    McDoopeczka

  2. Zresetu BIOS , NimnuL-Redakcja 14/01/02 19:19
    może to cos da ... bo inny pomysl mi do głowy nie przychodzi ..

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. Chyba że ... , Chrisu 14/01/02 19:26
    włożyłeś zrąbany procesor i zwaliłeś płytę...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. Włącza i wyłącza , Tony Soprano 14/01/02 19:44
    123

  5. bez urazy , Dhoine 14/01/02 20:20
    ale 3 razy czytalem te czestotliwosci ;)))
    Teraz takie czasy ze jak mowie o moim duronie750 to sie ludzie smieja... a tu 150...
    A co do problemu - sciagnij opis plyty gownej - poczytaj, ustaw magistrale na zworkach, mnoznik na zworkach, napiecia (!) na zworkach i powinno pojsc. Tez mialem kiedys taki problem - jak AMD K5 ze 100 na 110 krecilem ;))).

    GG:58221

  6. przestrzegam , glewik 14/01/02 22:01
    tez kiedy sie meczylem przy wlozeniu nowgo proca. okazalo sie ze zle byly opisane zworki ... sciagnelem nowy opis zworek ze strony producenta i all oki

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL