Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90554 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie apropos PixelView TV Pro , ksiaze 15/01/02 12:43
czy ktos wie jak mozna zmusic pilota od tego urzadzenia do wylaczenia windowsow? a nie samego programu. Firma prolink odmowila wspolpracy, moze ktos to przerabial, aa i nie piszcie ze to juz bylo bo bylo ale cos podobnego.......

  1. bRemote , Karat 15/01/02 13:02
    z tym programem mozna "oprogramowac" wlasciwie kazdego pilota i oprogramowanie ma wlasna funkcje wylaczania windy

    1. dzieki wielkie , ksiaze 15/01/02 13:36
      oczywiscie nastepne pytanie gdzie ten programik mozna scignac

  2. mea culpa :) , Karat 15/01/02 15:12
    ale zapomnialem podac adresu. oto on www.borgtech.org

  3. tak ale , szarp 15/01/02 15:41
    albo TV albo Bremote. tzn nie oba jednocześnie bo pilot
    nie będzie chodził. Ja to rozwiązałem inaczej. Napisałem
    programik co sprawdza czy wsród okien w winach jest okno IvCap jeśli jest to sobie 30 sekun czekał jeśli nie to wykonywał
    instrukcję sendwindowsToHell (czy jakośtak ;))) )i tyle. Niestety programik był na straym dysku co mi się zjarał z kompem bo właśnie w ten sposób wyłączałem TV i kompa. Zasilacz był ATX i cały czas pod napięciem i nad ranem się zjarał !?! Teraz zawsze ruszam dupe do kompa i naciskam taki mały pstryczek na listwie. Programu już pisać nie będę ...

    KS

    KS

    1. dzieki , ksiaze 16/01/02 07:43
      to moze ja go sobie napisze ;-))
      a z tym borgiem to wlasnie tez sie w instrukcji doczytalem ;-)
      chyba zebym po zamknieciu ivcap odpalal bremote pomysle ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL