Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101246 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

choc na chwile byc w raju , masta killa yoshi 16/01/02 13:59
hle hle hle
a dlaczego? ano wczoraj z braku zajecia czyli z przyslowiowych nudow wzialem z pracy cooler master'a nic specjalengo ale chcialem go porownac ze swoim poczciwym juz volcano II. a ze szedlem dosc dlugo do domu wiec master troche w torbie polezal. po przyjsciu stwierdzilem ze jest strasznie zimny (aluminum namarzlo hle hle) i to bylo to! po usunieciu tego czegos co niby przewodzi (jak mnie to wqrwia - nie mogliby tego dolaczac osobno) malym szlifowaniu wystawilem cooler mastera na balkon na okolo 30 min. a kompa calego rozkrecilem i przygotowalem procka do nowego chlodzenia. po 30 minutach wyjalem wiatrak (zimny jak jasna cholera!) i szybko nalozylem na proca i oto co otrzymalem:

sprzet soltek 75KAV+256Mb+AMD 1,2GHz (9*133)+win98se temp w domu okolo 20 na dworze -6
stabilnie na "cieplym" radiatorze chodzi na 10*133(1333MHz) (tu mala ciekawostka plyta soltek ma mnoznik od 5 do bodajrze 12 albo 14 ze skokiem co 0,5 - no i sa wszystkie tylko nie ma 10,5 czemu?? nie mam pojecia!! takze nie wiem czy plyta chodzilaby stabilnie na 10,5*133)
na "zimnym" radiatorze poszla bez problem (znaczy podmnisla sie winda i poszla sandra test proca i pamieci) na 11*133 (1466MHz) potem poszedl jeszcze na 11*138(1518MHz) winda sie podniosla i wlaczylem wcpuid3.8 i to bylo wszystko. sprawdzielm radiator byl juz raczej taki jak temperatura pokojowa czyli powrocilem z tytulowego RAJU do rzeczywistosci i do 10*133

z overclokerskim pozrowieniem ZIMA RULEZ!

bart

born to emerge

  1. Zmontuj watercooler, kup Peltierka i RAJ przez cały rok jak się patrzy :) , Tony Soprano 16/01/02 14:46
    123
    :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL