Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101296 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie detonatory dla TNT2 i problem z IE , Magnus 16/01/02 17:20
1. Karta to Creative CT-6980 Przedewszystkim muszą być stabilne nie koniecznie najszybsze.
2. Mam kompa kumpla AMD K6-400 64MB Ram Płyta coś na mvp3. Dopiero zrobiona czysta instalka Win98SE i przy próbie otworzenia jakiejkolwiek strony wyskakuje "Internet explorer nie mógł otworzyć strony wyszukiwania" co to ma znaczyć?

  1. I jeszcze jedno , Magnus 16/01/02 17:33
    Skąd ściągnąć IE6PL ale FULL wersje a nie taką co trzeba przez internet instalować?

    1. na ktoryms chip cd bylo , Setlerin 16/01/02 17:41
      .....

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. detonatory - patrz: archiwum , McKania 16/01/02 18:38
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. Do TNT2 to bym , sebtar 16/01/02 18:59
    żadnych nowych i najnowszych nie instalował, tylko jakieś starsze np. 6.50. Co do drugiego pytania to może temu kumplowi nie działa modem/sieć/to_coś_czym_się_łączy_z_netem i stąd taki komunikat??!

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Problem jest w tym że , Magnus 16/01/02 19:57
      Ani modem ani stałka przez karte sieciową nie działa. Połaczenie da się skonfigurować połaczysz się i jak wpisuje adres to wyskakuje ten komunikat.

  4. Do TNT2... , Ar3cK 16/01/02 19:46
    ...wez Fachmany 1.15...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  5. Zainstalowalem 6.50 i... , Magnus 16/01/02 20:29
    kude efekt jest taki że winda się uruchamia i resetuje komp i tak w kólko. Pie^&%$*&% windows 98!! Wrzucam W2K moze bedzie wolno dzialac ale mam nadzieje ze bedzie bez problemów.

    1. No to w trybie awaryjnym usuń , sebtar 16/01/02 21:40
      i spróbuj jeszcze starszych dętków. Ja jak miałem TNT2 używałem fachmanów 1.15, ale to było dawno temu, nie wiem jak one się mają do nowszych programów...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  6. 21.83 WHQL , pmarki 17/01/02 14:23
    Jak w temacie. Chodza bez problemow.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL