Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101553 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kyocera 1800+ , ksiaze 17/01/02 11:49
czy ktos cos wie na ten temat na stronie kyocery nie ma wzmianki o takiej drukarce (jest 1800 i 1800N) ciekawi mnie jak ja zainstalowac gdy jest podpieta bezposrednio do sieci przez wbudowana karte sieciowa?

  1. jest , mirkrup 17/01/02 14:04
    coś takiego razem z dostarczonym oprogramowaniem, instalujesz i wykrywa Tobie drukarkę w sieci - musisz oczywiście mieć uprawnienia ADMIN'a. Kyocery nie sprawiały mi żadnego problemu podczas pracy w sieci [Novell :))].

  2. to chyba jest kyocera mita , masta killa yoshi 17/01/02 15:37
    troche z nia mialem klopotow znaczy ze sterownikiem. jak chcesz moge ci podrzucic. ogolnie chodzi pod w2k sieciowo i w novellu jak wspomnial kolega wyzej tez (potwierdzam).
    wprowadzanie adresu IP jest troche zamaskowane - zobacz do instrukcji a wszystko bedzie jasne :)

    born to emerge

  3. nie no , ksiaze 18/01/02 07:42
    pod win2k i pod win nt4 dziala spoko ale ja toto chcialem zainstalowac pod win98 i.... da sie? sorki ze nie podalem wczesniej o jaki system mi chodzi mea maxima culpa ;-))

  4. ok juz wszystko wiem sorki za klopot i... , ksiaze 18/01/02 09:34
    przepraszam ze musieliscie sie wysilac wyszlo na to ze mi sie instrukcji nie chce czytac , a to nieprawda ale jak daja polska to czytam polska a w polskiej nic nie bylo napisane , polskiego dystrybutora to za jaja powiesze chyba... jeszcze raz dzienx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL