Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112738 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stare gierki w WinXP!!!! , Weezard_Work 18/01/02 11:53
Hello! Zebralo mi sie na wspominki i sciagnelem sobie taka stara gierke DREAMWEB.. Gierka jest extra i niezle sobie w nia pogrywalem w pracy. Niestety kiedy sciagnalem ja sobie w domu i probowalem odpalic, figa!!!!!!! Klopoty z pamiecia podstawowa i rozszerzoną.. Nigdy nie moglem sobie poradzic z tym problemem, wiec sie pytam czy da sie to jakos zrobic na WinXP? W pracy mam Win98....

Weezard - Komputerowy Czarodziej

weez@zwami.pl

  1. Kompatybilnosc programu , SpiderMAN 18/01/02 11:57
    Mozna zmienic opcje klikajac prawym przyciskiem myszy na programie lub skrocie do niego i wybrac wlasciwosci, a nastepnie zakladke Kompatybilnosc... Pisz na priva jak bys mial jeszcze problemy

    Yeah, it's me...

    1. Rada dobra, ale nie zawsze dziala , Paolo 18/01/02 12:57
      Niestety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

      1. Własnie........... , Weezard_Work 18/01/02 13:04
        Probowalem tego i nic nie dalo, a na win98 nic nie musialem ustawiac.......

        Weezard - Komputerowy Czarodziej

        weez@zwami.pl

  2. Jest jeszcze jedno , RaptoR 18/01/02 14:39
    rozwiązanie. Jak nie chcesz wywalać WinXP to zainstaluj VMware 3.0. Emuluje dowolnego kompa, tylko z kartą 2D. Ale ta gierka chodzi chyba też pod dosem. Ostatnio bawiłem się VMW i Linuxem - działało bezproblemowo

    http://qba.homeip.net

    1. :)))) , Setlerin 18/01/02 15:48
      "lafe is brutal"

      yeah ;) Que quiere decir eso?

      Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  3. a Mortal Kombat Trilogy na XP ? , pachus 18/01/02 20:38
    jak to zrobic ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL