Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116676 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PROBLEM Z ATHLONEM 1700 XP , losiak 19/01/02 20:09
Moj sprzet to :

athlon 1700XP
abit kt7-raid
palit geforce 2 TI
sblive 5.1
384MB ram
segate baracuda III 40 Gb
cooler titane ttc-d5tb
zasilacz 300W
windows XP

awiec tak sprzet sie odpala tyle ze zuzycie procesora caly czas jest 100% temeratura proca ok 40 stopni wszystko jest sprawne bo sprawdzane na athlonie 1200 gdzie wszysko chodzi jak przecinak
na 1700XP w 3dmarku 2001 pokazuje rozne pirdoly typu wszystko jest niby ok ale w tescie adventure kolesie biegaja do pasa w ziemi albo panienka ktora siedzi na smoku w pewnych momentach powinna byc schowana za smokiem a jest przed nim wynik to ok 2900 3dmarkow gdzie na athlonie 1200 mialem ok 4700 agp x4 wlaczone

na plycie kg7 athlon ten poprostu zwisa podczas pracy systemu a nawet podczas instalacji win 98 niemowiac juz o XP
dodam jeszcze ze jest to drogi taki procek bo wymienilem w sklepie ale znowu jest tak samo

moze ktos wie czy AMD nie spierdolilo jakiejs serii
bo ja juz z nim niemoge

pozd.

losiak

  1. KT7 nie obsluguje 133Mhz bus speed , speed 19/01/02 22:14
    XP1700 to procesor ktory chodzi na 11x133Mhz .
    KT7 nie suportuje AMD XP ,dlatego masz problemy na tej plycie.
    To ze na kG7 masz problemy to troche dziwne,sprawdz konfig i czy to tez jest Raid wersja plyty, jezeli tak to nie podpinaj HDD do tego kontrolera . Nie slyszalem aby jakakolwiek serja byla zwalona procesorow XP.

    1. Speed a nie sądzisz, że , NimnuL-Redakcja 20/01/02 13:08
      wynik w 3D marku 2001 na Athlonie 1,2 jest nietypowo wysoki ? Podobny wynik jest na Radeonie 7500 mocno kręconym ... (kolega na Celku 1,2 Tualatin i GTS2Ti Winfast ma 3900 3Dmarków 2001)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL