Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4055 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakiego joy`a polecice,byle byl bez forcefeedback`u cena ok.200 , dalu 23/01/02 02:50
jak wyzej.

  1. SAITEK 3D GOLD USB ... , chris75 23/01/02 08:18
    naprawdę polecam.Posiadam ten joy już 3 miesiące i chodzi idealnie ...Do joya jest dołączony specjalny kluczyk do zmieniania ustawień ....Dodatkowym atutem jest obrót wokół własnej osi ok. 45% w jedną i drugą stronę co jest bardzo przydatne w symulatorach ..
    Pozdr.

    chris75
    **GG**1810257

  2. mam nadal saitek'a , marsmok 23/01/02 12:18
    cyborga 3D , nie polecam, wykorkowal po jakichs 4-5 miesiacach katowania w wwII i podobnych( a dokladnie przestal dzialac zupelnie w lewa strone no i mnostwo problemow na gwarancji-oddawalem 3 razy i nic praktycznie przy nim nie zrobili, 4 raz wysiadl jush po gwarancji i tak go zostawilem) , najwiekszy '+' tej konstrukcji to idealna mozliwosc dostosowania joy'a do kazdej dloni.
    Za okolo 140-170 zeta mozesz nabyc wingmana extreme 3d, zdecydowanie lepiej sprawdza sie w symulatorach( jak by nie bylo to logitech)

    Ryzen2700X,16GB,Asus PrimeX470-Pro, M2 SA1000M8
    SSD 4x256GB, 3TBHDD,Asus GTX 970,Tagan
    700W.

  3. Logitech , hillel 23/01/02 13:45
    Wingman Extreme Digital 3D - nazwa troszeczke przydluga, ale joy jest bardzo dobry. uzywam od paru miesiecy i nie narzekam. cena -180zł.

    Gods Made Heavy Metal

  4. jak chcesz , Bergerac 23/01/02 15:41
    to moge ci sprzedac moj komplecik InterActa (joy + przepustnica z programowalnymi przyciskami) - razem kosztowalo cos kolo trzech stow, a ja za to wezme, powiedzmy, sto dwadziescia...
    Mam innego joya (z forcefeedbackiem), a z tego nie korzystam.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL