Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4045 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dwa pytania do wszystkich , Kristof 23/01/02 07:49
założyli mi w końcu SDI i tu mały problem : zawiesz mi się czasami połączenie a objawia się to tym że nie mogę otworzyć żadnej strony pomaga dopiero rozłączenie i ponowne połączeni żeby to było raz czy dwa dziennie ale to się dzieje zbyt często nieraz chodzi 2-3 godziny a nieraz 5 minut czy ktoś miał już coś podobnego? a drugie pytanie to mam mały problem z kartą graficzną Winfast GeForce2 Titanium 32MB TVout na sterach zamieszczonych na płycie "chodzi" spoko a jeśli wrzucę jakiekolwiek inne detki to jak się winda uruchomi jest albo kaszana albo czysty zielony ekram mój konfig to D700, MSI K7T266A Pro2-RU, 2 x Seagate Barracuda IV 40GB połączone w RAID (jeden dysk 80 GB chyba to jest RAID 0), SB Audigi, CD-ROM Teac x40, CD-RW Teac x16x10x40, karta sieciowa i modem Pentagram Omen (nie zainstalowany) jak myślicie co może być przyczyną na Winfaście GeForce 2MX TVout tego nie było karta jest nowa (6 dni) czy mam ją oddać do sklepu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

  1. zapomniałem , Kristof 23/01/02 07:51
    System to Win98 zresztą na Millenium to samo VIA SP 4.37

  2. obstawiam , mirkrup 23/01/02 09:11
    przy wyciągnięciu Omena fizycznie z kompa i zainstalowaniu sterowników do grafiki przy wyłączonym AntyWirusie :)

    1. sprawdzę , Kristof 23/01/02 10:41
      wyciągnę Omena i zobaczę a co do AV to dla pewności instalowałem detonatory na czystym systemie i też kaszana jak również z VIA 4in1 4.37

    2. dalej , Kristof 23/01/02 10:43
      przy MX nie było tego problemu a modem nie jest zainstalowany

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL