Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7317 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 7000 , burz 23/01/02 11:58
mam pytanie odnosnie tej karty: czy jest to Radeon VE? czy tez "pelny" radek...
Z fotografii R7000, jaka ogladalrem wynika, ze niestety, VE.
Kto wie na pewno, jak to jest?
Dzieki, burz

___

  1. juz mam , burz 23/01/02 12:17
    The 7000 GPU maintains the same functionality and performance as the original RADEON VE GPU.

    ___

    1. Czyżbyś się chciał pozbyć , sebtar 23/01/02 16:51
      swojego Voodoo 5??? Jeśli tak, to raczej Radeonem 8500 powinieneś się interesować.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. I masz racje , burz 24/01/02 16:48
        mysle raczej o zamianie V4 na RVe.
        No wlasnie, moze cos mozesz doradzic... Czy w ogole jest sens to robic, chodzi oczywiscie o osiagi, bo sadze, ze jakosc obrazu na RVe bedzie jeszcze lepsza niz na V4 (ktory i tak jest OK)???
        Byc moze mam mozliwosc wlasnie takiej zamiany, musialbym doplacic pare groszy (50-100 zl). Dlaczego? Komp, w ktorym jest V4 biega pod winXP i niestety, stery 3dfx pod XP sa, ostroznie mowiac, niezbyt dopracowane. Czekalem, ze cos sie moze zmieni, ale ile mozna czekac?! Poza tym, mimo mojej bezgranicznej sympatii do VOODOO, trza migrowac w kierunku ATI (chyba rozumiesz, ze nV w ogole nie biore pod uwage?).
        I to chyba tyle tytulem wyjasnienia.
        Jest sens brac tego okaleczonego Radeonka? Bedzie lepie czy gorzej? Mozesz doradzic?

        apropos mojej drugiej slicznej karty, V5 - czas, gdy zamienie ja na R8500 tez zbliza sie nieublaganie;))))
        pozrd. burz

        ___

        1. Z tego co mi wiadomo to , sebtar 24/01/02 18:35
          Radeon VE to okrutnie wykastrowana nędza, wolniejsza od GF2MX. Polecałbym raczej Radeona 7500, albo zwykłego Radka DDR.

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

          1. dokładnie , GULIwer 25/01/02 11:23
            VE ma wydajność sporo gorszą od MXa old albo 400

            I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL