Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34135 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko ?? Jaki program do moeżenia temperatyry proca w Windozie , Lukx 23/01/02 16:31
Jak mugłbym prosić jakąś nazwe i malutko opis Będe wdzięczny ( mam płyte shutla na via 266a )

... geniusz ludzki jest ograniczony ,
a głupota ludzka nie ...

  1. motherboard monitor 5 , Setlerin 23/01/02 16:36
    jest na www.nvidia.com.pl

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. ja uzywam SpeedFan , josh 23/01/02 16:36
    potrafi mierzyc temperature oraz ewentualnie zwalniac prace wiatraczkow wg ustalonych kryteriow.
    nie wiem jednak, czy dziala z VIA bo ja mam iBX.

  3. Via Hardware Monitor , c@pricornus 23/01/02 16:37
    nie mam pewnosci czy na 266a pojdzie, ale pewnie tak.

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. a.. , Portal 23/01/02 17:12
      a moglbys podac skad ja mozna sciagnac ?

      1. a prosze... , c@pricornus 23/01/02 17:34
        http://www.soltek.de/English/home/01.htm wchodzisz w dzial "download", potem dla pewnosci wchodzisz na typ mobo SL-75DRV2 i sciagasz.

        1011111110101010010110100
        www.cert-clan.com

  4. Poszperaj tu , InterSowa 23/01/02 17:27
    http://www.shuttle.com.pl/_pages/index.html
    lub
    na cd-rom ie od płyty. Powino coś tam być o ile pamientam. Nie tylko do wiatraczka.

    Problemy są piękne,
    bo odpowiedzi dają nam wiedze...
    InterSowa

    1. Nie wiem jaką masz konkretą płyte. , InterSowa 23/01/02 17:29
      Musisz podać model płyty aby osiągnąć odp

      Problemy są piękne,
      bo odpowiedzi dają nam wiedze...
      InterSowa

      1. mam Shutla Ak 31 na Via 266a , Lukx 23/01/02 21:23
        i nic więcej oniej nie pamietam

        ... geniusz ludzki jest ograniczony ,
        a głupota ludzka nie ...

        1. Wiencej info tu. , InterSowa 24/01/02 10:53
          http://www.komputronik.pl/...lytyg/shuttleak31.htm
          lub
          http://www.shuttle.com.pl/...rt/nowosci/index.html
          Niestety progu który Ciebie interesuje niema. Może poszukaj na serwerze VIA.
          http://www.viahardware.com/ak31v31_3.shtm

          Problemy są piękne,
          bo odpowiedzi dają nam wiedze...
          InterSowa

  5. CPUcool , GULIwer 24/01/02 12:41
    dal mnie bomba tylko trza cracka znaleźć te wykresiki temp itp. całkiem fajne tylko nie ma polskiej wersji. Jak ma być polskie to polecam MBM

    I'm only noise on wires

    1. a co , Portal 24/01/02 15:59
      miezy Cpucool ? czy tylko temp czy moze rowniez napiecia i obroty wentylatorow ?

      1. wsio , GULIwer 25/01/02 10:51
        to co podałeś + możesz chłodzić proca + podkręcać w windozie proca przez FSB + fajne wykresiki + wiele wiele więcej

        I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL