Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7330 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gigabyte: GA-586DX (płyta główna) , Gonzo 23/01/02 16:58
Sprzet byl przeznaczony jako router softwarowy i chodzil sobie z jednym prockiem P100 i HDD SCSI, po wyciagnieciu dysku scsi, wylaczeniu w biosie kontrolera scsi, wlozeniu HDD pod IDE komp padl :), ale "padl" w dziwny sposob... przy wlaczeniu kompa zaczyna cala procedurke post i zatrzymuje sie w miejscu gdzie normalnie pojawia sie wykrywanie HDD/CDROM i urzadzen przez kontroler scsi... i tak sobie stoi i nic nie robi, byloby super gdyby nie szczegol na temat biosu, nie moge sie do niego dostac, waciskam delete obraz robi sie czarny na 1 - 1,5 sekundy i potem pojawia sie znowu ten sam ekran z mala zmiana w lewym gornym rogu ekranu (normalnie pojawial sie ekran biosu), na poczatku myslalem ze to moze jakis wir, ale dlaczego w tym wypadku startuje (i wyswietla) bios grafiki, ram, proc. czy ktos ma przynajmniej jakis pomysl o co chodzi? (nie mam szansy sprawdzic kostki z biosem chwilowo)

pozdrawiam :)

  1. Wyciągnij kontroler SCSI.... , piter_1978 23/01/02 18:18
    Miałem podobny problem. U mnie pomogło "Clear CMOS" na płycie po wyciągnięciu kontrolera.

    Pozdrowienia

    1. no tak... :) , Gonzo 28/01/02 20:46
      tylko ze na tej plycie kontroler jest zintegrowany :), co do biosu - nic nie daje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL