Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34126 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IrDA i Internet... , Sas 23/01/02 20:54
Mam laptopa (będe miał jutro :).) i kompa z sdi. Laptop nie posiada lanu. Zamiast kupować sieciówki PCMCIA do Laptopa i jeszcze koncentrator (bo mam lan 100UTP na dwa kompy ze skrosowanym kablem). Czy można puścić internet przez IrDA. Niemam czujnika w kompie i niechciał bym kupować go na darmo (do niczego innego mi się nie przyda). Laptop posiada wyloty powietrza z boku i dobrą baterie więc myśl o pracy na wyrku bez żadnego kabla bardzo mi się uśmiecha :). Czy ktoś to zrobił? Jeżeli tak to jak? Jakie ewentualne programy są potrzebne...

  1. To temet może. , InterSowa 24/01/02 11:05
    Spróbój w W98 jest prog. pt. przekazywanie połączeń internetowych. Biegałem tym UPT. Podczerwień w tej sprawie to tylko teoria. Nie wszystkie laptopy mają dobrą IRDA. IRDA nie musisz kupować w necie są schematy możesz sam pokleić elementy i wyjdzie Ci super tanio niż kupny.

    Powodzenia

    Problemy są piękne,
    bo odpowiedzi dają nam wiedze...
    InterSowa

    1. a jak juz IRDA... , xmac 24/01/02 18:35
      zadziala to wtedy wszystko konfigurujesz jak normalna siec
      musisz tylko 'zadzwonic' do innego kompa (polaczenie takie jak przez COM/LPT) i powinno dzialac

      dual&mobile power
      XMAC

  2. Pokombinuje... , Sas 25/01/02 08:44
    Pożycze czujnika i pokombinuje. Dzięki za odpowiedzi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL