Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7433 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rozwalajacy problem z myszka PS2 - help!!! , Olo 23/01/02 21:21
Witam!

Zdarzylo mi sie dzis dziwne zjawisko w kompie w pracy. Kilka dni temu byl na nim reinstalowany windows i wszystko chodzilo git. Az tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy mycha zaczela poruszac sie takimi skokami jakby komp byl zawsze w 100% obciazony, nawet po wylaczeniu wszystich programow wlacznie z tymi ukrytymi ciagle bylo to samo. Pracowac sie w takich warunkach nie da ... Zaczalem wiec kombinowac i odkrylem ze po podlaczeniu innej mychy ale na COMa zamiast PS2 wszystko chodzi wporzo. Po tym jednak PS2 weszlo w konflikt z ACPI (to samo przerwanie a zadnego nie mozna zmienic) i mycha PS2 nie dziala juz w ogole. Gorzej - jesli nie podlaczy sie zadnej mychy lub podlaczy na PS2 winda w ogole nie startuje w normalnym trybie. Mycha na COMie - caly czas dziala wporzo, klopot z tym ze jutro wraca kumpel z ktorego kompa ja zabralem (jedyna taka mycha jaka znalazlem w firmie!) i bede musial ja oddac. Co mam zrobic zeby zlikwidowac ten cholerny konflikt ? Wylaczyc/odinstalowac ACPI ? Jak ?

  1. przejsciowka , glewik 24/01/02 07:10
    napewno pomoze z ps2 na com ... jest taka dolanczana do a4techa ale jak odinstalowac ACPI to ci nie powiem. Ale nie jestem pewien czy w biosie nie mozna czegos ustawic/wylonczyc.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. hmmm, czyzby padl port PS/2??? , burz 24/01/02 16:35
    Mialem b. podobna sytuacje z plyta CUSL2_C i niestety, byl to walniety port myszy na plycie...
    Oczywiscie, w serwisie mu wymienili mo-bo,
    pozdr. burz

    ___

    1. jednak nie , Olo 24/01/02 17:25
      wlaczam dzis kompa z mycha ps2 winda sie laduje, laduje i sie zaladowala. Do tego mycha chodzi wporzo. Nie powiem zebym cos z tego rozumial ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL