Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7386 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MINOLTA 1100L - Big problem (może Pachura pomoże?) , pjfox 23/01/02 22:06
minolta 1100L i winXP PL. na żadnych driverach nie chodzi. Drivery występują samoinstalujące się - znaczy własny setup. Po instalacji, wudrukują jedną stronę - druga już nie idzie, i drukarka woła że nie zamknięta klapa od drukarki ?!?!?
Sterowniki są english, ale to chyba problem nie jest. Aha jak się instaluje 'ręcznie' drukarkę przez 'dodaj' to nie da rady się zainstalować. Jest też fajna akcja pt. można wydrukować do pliku, i potem (opcja w driverach) wrzucić to do drukarki - wtedy spoko drukuje, ale np. z worda zawsze bez ostatniej strony i się dalej zacina...

Może ktoś wie jak to rozwiązać?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. Miałem tą drukarkę , hyperlink 24/01/02 08:56
    To nie wina driverów. U mnie było bardzo podobnie :( Drukowała jak chciała. U mnie również wywalało, że nie zamknięta klapka, itp. - dosłownie komedie. Próbowałem w W98, W98SE jak i w W2k - wszędzie tak samo. Kupiłem ją w MAKRO, aż się wkurzyłem i zawiozłem do nich z reklamacją (ależ się namęczyłem, żeby im "udowodnić", iż drukarka jest niesprawna), ale w końcu przyjeli, powiedzieli, że za dwa tygodnie będzie, ale ja już jej później nie ujrzałem. Zwrócili mi za nią kasę (mówili, że im gdzieś po drodze zaginęła :)
    Dołożyłem jeszcze troche i kupiłem sobie Kyocera FS-1000 - spoko drukareczka - 0 problemów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL