Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 40916 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Technologia wykonania kineskopu w monitorach NEC a ... , Yosarian 25/01/02 15:14
... wrażenia osobiste. Dokładnie chodzi mi o opinie uzytkowników monitorów NEC'a wykonanych w poniższych technologiach:
1. Dot Trio
2. Ultraflat Dot Trio
3. Diamondtron NF Aperture Grille

Odwiedziłem stronę www.nec.com.pl i widze że różniaca cen jest dość znaczna dla tej samej przekątnej monitora.
Ja oczywiście nie chciałbym przepłacać jeżeli te różnice nie sa zbyt widoczne (np. utrata ostrości na krawędziach ekranu)

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. Od dłuższego czasu mam ochote kupic , Plum 25/01/02 16:14
    diamotrona made by NEC
    ale nie mogę sie cholera przełamać i pracuje na starym CTX 1785XE i jeszcze starszym HP a Matrox Milenium 550 oba te monitory masakruje.
    Nec diamotron to świetny monitor moze nie tak jak Mitshubishi M2 ale jednak doskonały z prawej strony masz zreszta recencję monitora NEC'a.
    Jednak to kosztowny sprzet ceny oscyluja w granicach 2000zł.

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

    1. A to mnie zaskoczyłeć , Yosarian 25/01/02 18:36
      bo byłem przekonany o wyższości NEC'a nad Mishubishi :-) będę musiał przyjrzeć się wyrobom tej firmy.
      Obecnie używam od prawie 10 lat NEC'a Multisync 5FGe (Matroxem G200) i chciałbym pozostac przy firmie.
      A w przypadku tego Mitshubishi M2 to co decyduje o jego wyższości nad NEC'iem-kineskop, elektronika ... ?

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  2. Najnowszy kinseskop , Plum 27/01/02 10:20
    oraz dobra elektronika oczewiście.
    Ostrość i jasnośc tego monitora sa zabójcze inne na ścianie (monitorów) wygladają przy nim na staroświeckie , niestety cena za 17' jest zabójcza 1648-1440zł.
    Z tego tez powodu zdecydowałem się wczoraj na prostego NEC'a 95F za 1222zł w MaxMedia.

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL