Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41107 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos moze wie, co jest w koncu z tymi zwalonymi Barracudami IV? , piszczyk 25/01/02 18:07
tzn. z tymi, co mialy bardzo badziewny transfer z pierwszych 30-40% powierzchni dysku? Moze to nie wina Barracud tylko Windozy albo co gorsza kontrolera HDD? Mialem takie dwie 40GB, testowalem u siebie i na 2 innych kompach i to samo . . .

takie tam klamoty . . .

  1. ja mam tak... , Karas 25/01/02 19:30
    ...mam ta BIV 40GB i mam transfer do d***y. Mam jakis kontroler via ata66 jeszcze na mostku 686A . Sprawdzalem u kumpla na ata66 Highpointa i jest wszystko oki prawie staly transfer 40MB/s!!! A u mnie jest jakas szopka ,ale i tak chodzi bardzo szybko, bo moja wczesniejsza b3 wyniki miala w porzadku. Wynika z tego ,ze trzeba miec dobry kontroler ata66 lub ata100. Juz niedlugo i bede mial problem z glowy (ata133). Wiec na 90% jest to wina kontrolera, a te 10% pozostaje na zwalony dysk. Sprobuj u kogos z dobrym kontrolerem to wtedy sie okaze.

    pozdroofka

    Conspiracy Theory...

  2. Spawdzalem u kumpla z kontrolerem ATA100 (VIA 686B) , piszczyk 25/01/02 19:36
    i bylo to samo! Tesh myslalem, ze to wina mojego ATA66 (VIA686A) ale jak widac to nie rzutuje! Ciekawe czy pisza co tego typu problemach na zachodnich stronkach - na www.storagereview.com jest cisza . . . Pozdrowionka, Piszczyk

    takie tam klamoty . . .

    1. a sprobuj... , Karas 25/01/02 19:59
      ... na jakims Promis-ie lub Highpoint-cie i wtedy sie okaze ,bo moze ta via znowu cos zj****la.

      pozdroofka

      Conspiracy Theory...

  3. U kolesia.... , Star Trek 25/01/02 20:37
    na Abicie KT7-Raid w Sandrze ma transfery okolo 6 tyś. Gdy podłączy pod Highpointa ma o 1 tyś. więcej. Koleś myślał, że jego Baracuda 4 40 GB jest padnięta ale przyszedł do mnie sprawdzić i u mnie na moim EPoXie 8KHA+ (266A) w Sandrze jest 20 tyś. punktów więc hdd wydaje się, że jest dobry!!!

    1. Dokończenie.... , Star Trek 25/01/02 20:38
      dodam, że ja także mam Baracude 4 40 GB i na niej w Sandrze mam 28 tyś punktów!!!!

  4. to nie wina barracud... , TeK 25/01/02 22:12
    tylko kontrolera lub sterownikow do niego (i wystepuje chyba tylko na tych produkcji VIA)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL