Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 40823 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nudziło mi się jjaaaaaaak cholera więc postanowiłem zrobic parę projektów koszulek. , Norton 25/01/02 19:45
Zapraszam

http://republika.pl/e_norton/

Średni czas poświęcony jednemu projektowi to ok. 1min. więc proszę nie czepiać się jakości wstawek.

Propozycje proszę kierować na maila lub boarda.

Do Kilgora lub DYD'a: moja pani zażyczyła sobie projekt pierwszy. Jak nie spełnicie to macie przerypane. Wiem coś o tym :)

Pozdrawiam

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. hehehehehhe :)))) , Setlerin 25/01/02 19:47
    napis "United Devices" na slipach tego kolesia mnie rozwalil ;))
    ciekawe jakie to ma znaczenie tutaj :)))))

    Saol na saol, tus go deireadh. Ta muid beo... Go deo...

  2. he he , wojcik 25/01/02 19:49
    wybieram projekt pierwszy, pod warunkiem że dostane z wypełnieniem - pozostałe też niezłe szczególnie to dla niemowlaka

    browarek i przyjaciele;
    czegóż więcej potrzeba?

  3. świetne :) , Agnes 25/01/02 19:52
    ja bym ten... tego... wzięła trzeci ;)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  4. coooooooolllllll ......... , fatal 25/01/02 19:57
    Szczególnie ta pierwsza (laska) :))))))))))))))))))))))

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  5. coool , Fantomas 25/01/02 20:24
    but proponuje logo po lewej stronie thx

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  6. gratuluje... , DYD-Admin 25/01/02 20:55
    ...projekty w trakcie realizacji! zwlaszcza ten ostatni ... :))

    -- DYD

    1. :))) , coobav 25/01/02 21:00
      przyjade zobaczyc !

      Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
      Legion5 R7-5800H, RTX3060

  7. hehe :)) , Tony Soprano 25/01/02 21:09
    Ładne, ładne :))
    Seventh rox :-]]
    Po,

  8. O w mordę :) , dla mnie bomba. , JacHo! 25/01/02 21:45
    Jeżeli bedziesz miał jeszcze chwilkę czasu to ja poproszę o następne projekty "koszulek". Oczywiście interesują mnie głównie koszulki (lub zestawy) damskie na modelkach.

    Pozdrawiam

    Czy ktos mnie jeszcze pamieta?

  9. To ja , Szymon238 25/01/02 23:36
    zamawiam spioszki :)))))

    Śiwa pączki je ?

  10. Ostatni projekt , Doczu 26/01/02 07:37
    kopiet tyłek. LooooooL :))))))))))))))

  11. haha - to jest to:) , MayheM 26/01/02 12:09
    Niezle projekty, napisz jesli mozesz, skad wytrzasnales te laski?? Jakis adres www? (albo domowy + tel) :))))))
    Pozd

    1. http://www.schiesser.com.pl/ , Norton 26/01/02 14:45
      http://www.schiesser.com.pl/

      Pozdrawiam

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

      1. dzieki:) , MayheM 26/01/02 16:53
        pozdro

  12. loooooooool :)))))) , athena 26/01/02 18:54
    ja reflektuje....na trzeci i siódmy.....projekt :)))), jeśli chodzi o strój, a jeśli chodzi o mena to poprosze piąty zestaw :P

    "Wszystkiemu mogę się oprzeć...z
    wyjątkiem pokusy" (Oskar Wilde)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL