Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13

 Dzisiaj przeczytano
 45830 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

za duży divx , pw_ 26/01/02 14:44
Posiadam sporo divxów o wielkości ok. 1,4 GB każdy.
I teraz pytanka :

Czy jest możliwość dodatkowego skompresowania takiego filmu żeby zmieścił się na jednej płycie CD ?
Czy mocno pogorszy to jego jakość ?

Jeżeli można to skompresować to podajcie nazwy programów, kodeków którymi można to zrobić, ewentualnie adres stronki na której można przeczytać instrukcję obsługi tego oprogramowania.

Z góry dzięki.

  1. rekompresja to Virtual Dub'em , pjfox 26/01/02 15:24
    A co do stary jakości na pewno będzie, ale bliżej nic nie powiem bo nie robiłem tego jeszcze...

    poszukaj na liście dyskusyjnej (jest chyba jakaś pl... coś tam. divx czy jakoś tak)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. Proponuję... , piotrgw 26/01/02 15:45
    ...podzielić taki plik na dwie części i wypalić na dwóch płytkach. Zostanie zachowana dobra jakość filmu, zwłaszcza przy dzisiejszych cenach płyt. Do podziału filmów używam Nanduba, należy pamiętać, że nie zawsze połowa filmu (czas) odpowiada połowie wielkości pliku przed podziałem.

    Pozdrawiam - Piotrek

    1. też popieram , GULIwer 27/01/02 19:12
      nie warto sobie psuć dobrego filmu. Ja ma zasede 90" 1Cd powyżej 120" 2CD i jakość masz zejebistą
      Kiedyś próbowałem rekompresji i kompresji z większym stopniem upakowania efekt jest beznadziejny. Skompresuj sobie Mp3 z 256 a potem jeszcze 128 to się przekonasz co z tego wyjdzie niz bys odrazu na 128 przeskoczył.

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL