Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52660 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LOTR - 4cd , mik 27/01/02 15:47
Kurde udalo sie komus ruszyc tego vcd ? Bo umnie ani sie ogladac nie da , ani niczym zrippowac . Udalo sie wyciagnac obraz i spakowac divxem , ale dzwieku brak . jest na to jakis sposob ?

  1. nie , mirkrup 27/01/02 15:52
    wiem, zaczynam w takim razie zasysać i sprawdzę, co z tym Łotrem nie tak.

    1. w takim , mirkrup 27/01/02 16:41
      razie zacząłem ściągać wersję 2-płytkową 2x 699 MB :)) AVI

  2. Aby to obejrzec , Luke Jadi 27/01/02 16:39
    trzeba zainstalowac np. PowerDVD. Ja juznwyciagnalem to do normalnych divxow ale potrzebuje 4 plytki 800MB ;-(

    ----------------------------------------
    www.lukaszjatczak.pl

    1. a skąd to łyknęliście , pjfox 27/01/02 17:47
      jak można...

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      1. kłania , mirkrup 27/01/02 20:49
        się osiołek :))

  3. tez mnie interesuje , DomeLL 27/01/02 17:58
    jak przez DC to podajcie adres huba i ksywke goscia jak byscie mogli

  4. no nie wiem jak wy to robicie ... , Olo 27/01/02 20:26
    w mojej sieci ktos mial LOTra na 3 cd (videocd). Byly to dodatkowo pliki ISO ale poradzilem sobie Daemonem. A pliki dat odtworzylem Bestplayerem (+divx4 i wmplayer 6.4 costam). Tak dla wlasnego uzytku (i nauczenia sie czegos nowego) przerobilem calosc na divxa (jakosc jak byla cienka tak jest jeszcze gorsza) zeby upchnac na 1 cd. Tyz dziala.

  5. otworzysz to w... , Jolo 28/01/02 11:21
    Elecard MPEG player np., a przerobisz na divx'a np za pomocą mpeg2avi
    ale poczekaj na dvdrip, już jest, a ten zrzut svcd 4x850 mb trochę kiepawy

    jest tak nudno, że zaczyna to być
    ciekawe...

    1. acha.. , Jolo 28/01/02 11:34
      dvdrip jest np na HUBie 217.96.101.150 (gliwice) albo na u mnie 157.158.187.200...

      jest tak nudno, że zaczyna to być
      ciekawe...

      1. u Ciebie , mik 28/01/02 13:34
        na ftp ? to moze podaj haslo i login , pliz .

        1. anonymous 10kB/s :)))) , Jolo 28/01/02 13:35
          ...

          jest tak nudno, że zaczyna to być
          ciekawe...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL