Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52086 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacja Windows XP Proff na matrycy RAID Promise , Dr2 28/01/02 00:27
Czy może ktoś spotkał sie z jakimś rozsądnym rozwiązaniem takiego problemu?
W trkcie instalacji Win XP na dyskach podłączonych do kontrolera Promise (onboard) instalator wypisuje komunikat, że przykro mu :(((, ale nie widzi żadnego nośnika stałego, na którym by się mógł zainstalować. No mnie też przykro, zwłaszcza, że te windy miały byc oficjalne, a goście z M$ odpowiedzieli, że oni się z takim prblemem nie spotkali jeszcze :((( (czytaj nie mają zielonego pojęcia co ztakim g... począć). Może nie jestem jedyny, który ma takie "wyrafinowane" wymagania do systemu "Proffesional" i może komuś się taka sztuka udała (w ludzki sposób)?


GG 1720412

  1. z tego co pamietam... , [yureq] 28/01/02 08:29
    ... to winxp pyta sie o stery do kontrolerow dyskowych (w miejscu gdzie trzeba wcisnac F6) i prosi o stery do nich. Wciskash F6 podajesh dyskietke ze sterami pod xp i powinien ruszyc dalej bez oporow. :]

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    1. Re do jw. , Dr2 28/01/02 22:44
      Ależ to oczywiste (nawet czytać umiem) tylko problem w tym, że to nawet z najnowszymi sterownikami nie działa :(. Tak poza tym to system automatycznie rozpoznaje umieszczone na dyskietce strowniki i je sam wczytuje :). Ale dzięki za dobra słowo :))).


      GG 1720412

  2. j.w. , exmac 28/01/02 14:49
    j.w.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL