Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46

 Dzisiaj przeczytano
 59414 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

1 - celeron 850@1500Mhz 2 - Przerobienie nagrywarki bez overburn na taka z overburnem. , Norton 28/01/02 15:15
Sorki za zmyłkę w temacie ale chciałem, żeby ktoś to przeczytał bo poprzedniego posta wyświetliło zaledwie 37osób.
Jak to mówią "reklama dźwignią handlu". A tych którzy już to widzieli z całego serca przepraszam.
Poniżej treść tamtego posta:

Na mojej stronce
http://republika.pl/e_norton
zrobiłem projekty koszulek. To się przyjęło i dostałem pare e-mail'i o więcej. Zrobiłem więcej. Następnego dnia dorobiłem licznik i odnotowałem aż (dla mnie dużo) 130 odwiedzin jednego dnia oraz mail od JacHo! z jego najdłuższym postem boarda, który doszedł do granic jego możliwości. I znowu maile o więcej projektów (kubek specjalnie dla Ar3cK) - dorobiłem. Doszedł dział sami swoi i już po kilku godzinach od NimnuL'a przesyłka ze zdjęciem i opisem. Zrobiło mi się jakoś miło. A teraz nie wiem co dalej.
Powiedzcie mi co byście chcieli widzieć na tej stronce? Czy jest sens, żeby ją rozbudowywać?
Marzy mi się (chyba można pomarzyć?) bardzo intensywne rozbudowywanie działu "Sami Swoi" (SS). Więc jeżeli nie wstydzicie się swojej buźki, pleców, dłoni lub czegokolwiek co będzie widniało obok waszego opisu to podeślijcie.
Nadsyłajcie również komentarze odnośnie innych boardowiczów a zostaną dodane w dziale SS pod opisem i zdjęciem danego osobnika (osobniczki).

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. Thx... , Ar3cK 28/01/02 15:20
    ...za kubek... mozna rozbudowywac :)... moze jeszcze dzisiaj wysle cos do SS :)...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. Napewno dzisiaj... , Ar3cK 28/01/02 15:40
      ...poszlo :)...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. Potwierdzam - doszło. , Norton 28/01/02 20:36
        Niestety musiałem wyjechać po wpisy do indeksu więc update'nę stornkę w środę wieczorem jak będę w domciu.

        THX

        Pozdrawiam

        Zmień swój podpis na Boardzie
        maks 100 znaków, 3 linie,
        zabroniony spam oraz reklama

  2. 1 - lanie .... , XTC 28/01/02 15:22
    za zmyłkę... 2 - coś takiego już u Agnes istnieje na www.agnes.robi.to - co prawda only kulkozjady ale w sumie to zawiera się to w boardowiczach...

    Linux

    1. Kulkozjady i boardowicze to nie to samo... , Norton 28/01/02 20:34
      ... to tak jak z kwadratem.
      Kwadrat jest prostokątem ale prostokąt nie jest kwadratem.
      Tak więc w dziale SS mam zamiar umieścić wszystkich boadrowiczów bez względu na przynależność do jakiejkolwiek organizacji.
      Czyli ślij maila bez względu na to czy jesteś kulkozjadem, premierem, terrorystą czy wiariatem.

      Pozdrawiam

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

      1. no nie wiem;-/// , Sznaps 28/01/02 21:01
        według mnie kulkozjady to boardowicze bo to w końcu oni je założyli....poczytaj na agnes.robi.to

        Every one of us has heard the
        call !!! !!! !!!

  3. cel szczytny ale sposób podły :))))) , PrzeM 28/01/02 15:25
    po, :)))

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. Kaaaaaaaramba , Norton 28/01/02 15:38
      hi hi hi hi hi

      Pozdrawiam

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL