Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7555 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dziwny problem , brygi 29/01/02 22:01
mam bardzo dziwny psyroblem nie wiem z czym
sytuacja jest nastepujaca:posiadam quake2 wersja 3.20 i jak chcem sobie pogarc na jakims serverze na ktoorym jest zalozona gra na mapie q2dm1 wyskakuje mi local map differs from server
pomyslalem ze to wina mojego q2 ale przyszedl do mnie kumpel ze sfoim dyskiem odpalilem od niego q2 i moglem normalnie pograc zgralem jego q2 do siebie na dysk, odpalam a tu znowu to samo tak wiec od siebie z dysku nie moge pograc na zadnym serverze na mapie q2dm1 a od kolegi z dysku moge prosze o pomoc!!

  1. a właśnie... gdzie można pograć w kłeja II ? , Godmaker 29/01/02 22:07
    są jeszcze jakieś serwerki ?
    hm... daawno nie rozwaliłem nikogo z raila :DDD
    (Q3 wybitnie mi nie pasi)

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    1. Zapraszam na: , Piter 29/01/02 22:20
      http://ctf.pl
      http://www.quake2.ac.pl/serwery.php
      http://slaves.ctf.pl/servers.html

      I nie martw się, wielu ludzi jeszcze w to gra - w końcu Q3 to IMO gorszy klimat. Kiedyś nawet nieźle mi szło i może po paru miesiącach treningu dogonił bym kumpla z RoA :)) Kurde i znowu naszła mnie ochota na Q2, chyba będzie trza zainstalować.

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

      1. skad q2? , mOOse-pl 29/01/02 23:24
        tez bym sobie popykal w q2 chetnie :)) moze ma ktos z was na ftpie albo cos :))
        ???

  2. ej mialo byc o problemie a nie serverach::) , brygi 30/01/02 11:25
    ludzie q2 moge wam dac ma moim server do sciongniencia
    sdi ale zawsze cos
    ja prosilem o rozwiazanie problemu !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL