Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7449 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Medal of Honor , Bergerac 30/01/02 00:56
Właśnie skończyłem misję na plaży Omaha... Jestem pod wrażeniem i to dużym! Zawsze będę chętnie wracał do tego save'a.
A u nas oficjalnie wychodzi 10 lutego, a ja jeszcze nie mam wypłaty na koncie :((

Barbossa: You're supposed to be dead!
Jack Sparrow: Am I not?

  1. Jedna z tych gier których się nie zapomina , Piter 30/01/02 01:08
    i nie ważne to co mówią niektóre osoby że gra zasysa. Dla mnie stoi o oczko wyżej od RCTW, a za co? właśnie za ten wspaniały klimat II wojny którego troche Wolfikowi brakuje. Ehh ta jazda czołgiem, te przelatujące nad głową Sztukasy i przepiekny las nocą (przypomina mi sie moje bieganie nocą po bunkrach jako dzieciak)
    Kilka dni temu skończyłem ta grę i staram się załatwić jej prekursorki na PSX, potem tylko emulator i jazda (grałem w Medala 1 na PSX i był równie boski)

    Chciałbym aby ukazała sie gra w podobnym klimacie z tym, że większość misji była by typu "skradankowego" czyli misje nocne, w ukryciu, infiltracja baz wroga itp.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  2. piekna gierka!!! , Sociu 30/01/02 01:18
    dzisiaj dokładnie o godzinie 19:16 przeszedłem ta wspaniała gre:))) zajeło mi to dwa wspaniałe dni.... (mogłaby byc dłuzsza)

    1. To trza bylo , konto-usuniete1 30/01/02 11:33
      grac na HARD a nie EASY :P

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

  3. gra jest LUX , bajbusek 30/01/02 12:03
    Nie ma co porownywac do RCTW - to jest zwykly shooter, wcale nie taki boski :(((.... a MOHAA to zajebista giera - misje w stylu czolg albo snajper na wiezy broniacy mostu przed wysadzeniem... czekam na czesc 2 - na PSX juz dawno jest

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL