Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7501 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kolejne serwerowe pytanie (soft, nowel)) , McRabbit 30/01/02 11:34
wiec podjolem juz decyzje co do sprzetu,
teraz nastepny problem sie pojawia,
na serverze ktory teraz pracuje jest novel 4, serwet to stary PII 300 i ma dysk ideowy, nowy serwer bedzie na scsi i tu jest problem,
pytanie brzmi: czy jest jakas mozliwosc przegrania istniejacego systemu (lub samej konfiguracji) na nowy sprzet ?
jezeli jest to wybitnie lamerskie pytanie to przepraszam ale z novela jestem "noga" :-))

pozdr.

rabbit@dobrze.robi.to :-))

  1. nie , mirkrup 30/01/02 11:38
    ma z tym dużego problemu, jednak byłoby wskazane, żeby nastąpiła zmiana na NW 5. Wszystko wtedy można załatwić w locie. Użytkownicy nawet nie zauważą zmiany, oczywiście poza znacznym przyśpieszeniem działania sieci. :))

    1. mialem zawal :-)))... , McRabbit 30/01/02 11:45
      ... bo jak zobaczylem "nie" to juz mi sie cieplo zrobilo :-)))
      niestety zmiana na 5 nie wchodzi w gre, bo bede tam wymienial caly system sprzedazy latem to wtedy podejme decyzje nad systemem operacyjnym, narazie musi zostac novel 4,
      czy moglbyc sprecyzowac stwierdzenie "duzego problemu" :-))
      pozdr

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

  2. Kolega mirkup... , Remek 30/01/02 11:46
    ...odpowiedział na pytanie zbyt dokładnie, czyli potwierdził, że jest możliwość, ale nie powiedział jaka...:))

    Generalnie można to zrobić za pomocą migracji. Po instalacji Novella na nowym serwerze należy wczytać całego NDSa ze starego serwera. Tylko należy pamiętać, aby nowy serwer nazywał się inaczej niż stary...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL