Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12023 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 karty sieciowe w 1 komp. , mic 30/01/02 13:53
Czy po włożeniu do komp. 2 identycznych kart sieciowych nie będę miał problemów z sterownikami do nich. Bo chyba w tym momencie będzie jeden driver (fizycznie jeden plik na dysku) do dwóch kart. Ma to działać pod win2000. Czy też może lepiej kupić dwie różne karty sieciowe?

mic

  1. no stress:) , Ranx 30/01/02 13:57
    bedzie dzialac dobrze, bez problemow, itp:)
    najwazniejesze by sie tobie nie pomylily:)))))

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Ja mam dwie różne sieciówki , Fox 30/01/02 14:05
    Realteka i Planet (2xPCI) bo przedtem miałem obydwa takie same realteki (8029 AS) i pomimo tego że wsio działało miałem problemy z rozpoznaniem która karta jest która :-)
    Bo W98 nie potrafił ponumerować ich nawet a ja się zamotałem...

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

  3. bedzie oki , kaszpio 30/01/02 14:41
    tylko wlasnie bedziesz musial umiec je rozroznic...:-)

    Toshiba Tecra S11-124

  4. ja mam tak , cichy 30/01/02 15:32
    i jest ok
    tylko na początku sie myliłem

  5. SPOKO FRYTKI , b0bik 30/01/02 20:08
    nie ma najmniejszego problemu, caly sek w tym cobys sie sam nie machnol jak bedzie ip'ki wpisywal ablo cos, u mnie mialem tak pod win98 i win2k i chulalo wszystko jak trza, a drivery i tak mialem do jakiejs innej sieciowki :)

    b0bik

  6. A jak jest ... , Fl@sh 30/01/02 23:10
    z grupą roboczą? W obydwóch sieciach musi chyba być taka sama, nie?

    Sprzedam drewno pod każdą
    postacią ;-) GG: 687866

  7. Ip forwarding w XP , Sboard 31/01/02 12:11
    W NT 4.0 mialem taka opcje ale w XP nie moge jej znalezc, jak polaczyc dwa zegmenty sieci przy pomocy dwuch kart pod XP?

    ...najwazniejsze jest niewidoczne dla
    oczu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL