Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12177 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pyt. udostepnianie drukarki pod Dos'em w sieci Microsoft Network , tebe 30/01/02 15:27
czy jest mozliwe takie cos ?

Normalnie Dos wysyla tylko na LPT, czy majac komp podlaczony do sieci w/w mozna zmusic go aby korzystal z udostepnianych drukarek. Novell odpada, tylko Microsoft Network - otoczenie sieciowe itp.

Windows oczywiscie jest, tylko ze aplikacja pracuje tylko pod Dos'em.

Oto jest pytanie :)

  1. pewnie ze tak...... , XiSiO 30/01/02 15:42
    przechwyc port drukarki wybierasz lpt1 i sciezla sieciowa drukarki np //xisio/hp4100 i juz srukuje spod dos po sieci

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. ok-thnx :), zadzialalo, mala rzecz a cieszy, ale , tebe 30/01/02 18:19
    czyli teraz wydruk spod Dos'a idzie na drukarke z otoczenia sieciowego, LPT1: (//s000/oki320)

    ale teraz do tego kompa chcialbym podlaczyc inna drukarke, fizycznie do LPT1 i nie mozna bo LPT1 juz jest przechwycone

    czy mozna oszukac Windows aby drukowal na LPT1 majac przechwycenie tego portu, moze oszukac go ze LPT2 to LPT1 ?

  3. RE: , Sboard 31/01/02 12:21
    JKezeli masz w tym dosowym prog. opcje wyboru portu druk np. lpt1 lub lpt2 to przechwyc port drukarki na lpt2 a na lpt1 podlacz drukarke bezposrednio. Ja mam w jednym przypadku tak przechwycone cztery porty :)

    ...najwazniejsze jest niewidoczne dla
    oczu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL