Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44601 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] radia samochodowe , ViS 3/03/02 20:35
szukam radia takiego do 1300zl...
klopot w tym ze jest jakis dziwny podwojny otwor (ford focus) na radio, a firmowe kosztuje ... 2000zl :DD
za te pieniadze moge sobie kupic clariona albo inne cudenko
czy sa jakies zaslepki albo cos w tym stylu ? a moze sa gdzies indziej radia w tym standardzie ?

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. może w serwisie , Maximus 3/03/02 21:25
    forda dostaniesz zaślepke albo w dobrym punkcie monterskim pisze może bo nie znam sie na fordach, jak znajdziesz u dealera to tanie to nie bedzie :(

    AMD 1700@2400, Soltek 75FRN-L,
    2x512 DDR 333 Mhz,2xBaracuda IV
    80,Radeon 9000 Sapphire,Win XP

  2. looknij na Allegro... , bolo 4/03/02 01:01
    ...tam jest sporo tego towaru - do wyboru - do koloru i do focusa pewnie tez :))

    heya

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  3. TYLKO ALLEGRO!! , KaT 4/03/02 08:39
    Za 550 PLN kupilem zajebistego CLARIONA CD!!!! Gosciu nazywa sie Levsky i zawsze ma ok 30 akucji. Za 1300 pln, ktorymi dysponujesz kupisz super radio z cd i zmieniarke np na 10 plyt. Same radia zaczynaja sie od ok 350 pln do ok 600 pln .Wiekszosc jest nowiutkich, niektore (tansze) ok 6 miesiecy.Naprawde warto ja jestem super zadowolony, zreszta wejdz i sprawdz sam.
    http://allegro.pl/mojastrona.php?id=114982

    Don't cry or feel too down.
    Not all martyrs see divinity.
    But at least you tried.

  4. ramke powinienes dostac , bienny 4/03/02 12:41
    w kazdym zakladzie montazowym, do tego trzeba tez odpowiednie kable, zeby nie ciac instalacji. Mozesz tez zalozyc radio w fabrycznym standardzie(2DIN), ale sa drogie(np.Clarion ok.3.000PLN), nie przerobisz na kieszen i panela tez nie zdejmiesz.
    Radia na allegro sa najczesciej z przemytu (przypomina to troche piractwo, ktorego na boardzie nie tolerujemy -prawda?). W tej cenie powinienes jeszcze dostac w autoryzowanym sklepie Clariona model z poprzedniej linii DRX-6675R z gwarancja i ubezpieczeniem.

    Udanego wyboru.

  5. ktos kto jezdzi na zachód , McIsland 5/03/02 02:32
    najlepiej jakis laweciarz załatwi ci tanie oryginalne radio do focusa

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL