Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17965 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacją Win XP , dulik 6/03/02 20:25
Nie mogę zainstalować Win XP na swoim kompie.Posiadam Durona 800 płytę AK 33
GForsa 2 /400/64 256 Ram jednego producęta.Wyrzucałem wszystko
,formatowałem ,i nic.Początek instalacji przebiega prawidłowo wykrywa sprzet
pokazuje normalne komunikaty i ..... jak zaczyna się niby już własciwa
instalacja to czarny ekran z kursorem i nic............ zimny trup, i
tylko reset.Nie wyświetla sie żaden komunikat.Co robić płyta z Windowsem
orginalna.Pomocy
dulik

"Być może istnieją czasy piękniejsze, ale
te są nasze"

  1. pokombinuj z biosem i , glewik 6/03/02 20:36
    sprawdz pamiatki jak to nie to, to stawiam na grafe. Jak masz jakas inna to podmien na czas instalki.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. To raczej nie , Seksownis 6/03/02 21:15
      grafa mialem cos takiego jak kolesiowi instalowalem XPka na ECS(ie) wystarczylo zaktualizowac bios i wszystko poszlo.

      Poazdrówka

      Pozdrowienia
      GG-1463214

  2. ja mam ak12 d 800 różnych producentów ram , krzywy21 6/03/02 22:35
    gf2mx daytony i chodza mi xp-ki an.pl.
    cos masz nie tak z plyta gł.albo biosem

  3. a mi poszlo po ... , slawq 6/03/02 23:44
    aktualizacji biosu do najnowszego -> a1000, ecsk7vza

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  4. Faktycznie moze byc to problem z BIOSem , SpiderMAN 7/03/02 10:54
    Byly juz takjie przypadki tutaj poruszane.

    Yeah, it's me...

  5. Ten problem to mi raczej sugeruje ... , Muchomor 7/03/02 11:56
    ... walnietego pirata. Na poczatku boomu na XP takie walniete obrazy krazyly po DC i objaw byl dokladnie taki na jednej wersji ktora ja miallem. Sprawdz czy ta plytkas sie zainstaluje na innym kompie.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  6. po pierwsze upg bios'u jak sugerują koledzy a po drugie , damianek_g 7/03/02 21:00
    zobacz w biosie czymasz włączone ACPI. Jak jest wyłączone to nie wystartuje "normalna" instalka.
    jak dla mnie to nowy bios pomoże.

    pozdrowienia

    ..show must go on...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL