Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18280 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko o Overburning w LG x16x10x40 , McGen 6/03/02 21:42
Helo all :) mam problemik, wlasciwie to nie ja go mam ale znajomy, a mianowicie ma LG x16x10x40 i chce nagrac plytke 90 minut lecz w Nero wykrywa mu ta plytke jako 50MB czy cos w tym stylu, no i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos wie czy na tym LG da sie nagrac plytke 90 minut i jak ustawic OVERBURNING, z goory dzieki i czekam na info

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. Jak najbardziej , Kenny 6/03/02 22:12
    sie da, 99min rowniez (odczyt to osobna sprawa, ale o tym pewnie wiesz). Overburning... oczywiscie 90min. A plytka powinna byc wykrywana jako 700MB, czyli cos jest nie tak - jakie Nero, bios?

    .:Pozdrowienia:.

  2. na tym LG prawie wszystko da sie zrobic :))) , Axell 6/03/02 23:06
    w Nero uaktywniasz overburning, w opcjach overburningu wpisujesz np 99 min, ignorujesz ostrzezenie Nero o mozliwych problemach i wypalasz plytke. Tak jak to dobrze ujal Kenny - odczyt w innych napedach to inna sprawa, ale w tej nagrywarce powinien czytac

  3. pamietj tylko ze jak masz , Ranx 7/03/02 08:11
    problemy z nero to usum wszystko (dokladnie i z rejestru tez) i dopiero instaluj. nie rob upgradu!
    dziala spox od 5.5.6.4

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL