Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17232 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nietypowy problem , Darek K. 7/03/02 10:37
Sytuacja jest taka: komp - płyta Shuttle na BXie Celeron 400, Riva TNT, 128 MBram Modem zoltrix Aquilla, jakaś dźwiękówka oraz 2 dyski w kieszeniach dla 2 użytkowników które po prostu są wymieniane. Problem jest taki na jednym dysku wszystko OK na drugim po zamknięciu windy i ponownym uruchomieniu (po jakimś czasie) lub przełożeniu dysków system "traci sterowniki" - objawia się to tym że wyskakuje komunikat w stylu "problem tkwi w ustawieniu wyświetlania". Po ponownym zainstalowaniu sterów na jakiś czas wszystko jest OK a potem sytuacja się powtarza. System (WIN98) został rzeinstalowany i dalej to samo. Macie jakieś sugestie?

Everything that has a beginning has an end

  1. A czy dyski sa takie same? , Japi 7/03/02 11:47
    Jesli nie to moze wylaczenie DMA cos pomoze.

  2. nie są takie same , Darek K. 7/03/02 18:20
    i nie są podłączone jednocześnie

    Everything that has a beginning has an end

    1. No i tutaj lezy pies pogrzebany , Japi 8/03/02 14:12
      ale nie mam pomyslu co dalej.
      Chyba trzeba ustawic znamionowe wartosci dla procka a pamieci "spowolnic". Wylaczyc DMA dla dyskow.

  3. tylko , Darek K. 10/03/02 11:17
    że proc nie jest podkęcony a pamięci są ustawione na cas 3 - to nie to. Wkładasz jeden dysk i jest pięknie. Wyjmujesz z kieszeni i wkładasz drugi w te samo miejsce i jest kicha. Może coś z dyskiem albo z kieszenią. Dzisiaj sie będę męczył z tym kompem - najwyżej zainstaluje XPeka bi nie zapodam sterów do grafy

    Everything that has a beginning has an end

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL