Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17174 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kurde co tu sie zaczyna dziać JE Jacaw , koojot 7/03/02 10:50
dziwek i pedałów jeszcze na boardzie nie było * przecie to nie lista rowerowa - jakiś poziom trzeba trzymać .

*mogę się mylić:) zainteresowanych przepraszam

  1. nie ma za co. , hillel 7/03/02 11:02
    nie obrazilismy sie.

    dziwka i pedal

    Gods Made Heavy Metal

  2. No nie przesadzajmy... , JE Jacaw 7/03/02 11:04
    ...slowo "dziwka" i "pedal" nie sa zaliczane do kanonu wulgaryzmow. Oczywiscie maja one bardziej negatywny charakter niz: "prostytutka", "kobieta lekkich obyczajow", "homoseksualista" i "kochajacy inaczej" jednak wulgaryzmami one nie sa wulgaryzym to bylaby np. "k...a"

    Ale zauwaz, ze list zostal zbluzgany nie dlatego, ze kogos tam (slusznie lub nie) nazwano dziwka i pedalem, ale dlatego, ze poruszyl temat programu BB.

    Poza tym proponuje ewentualna dalsza dyskusje przeniesc do mojego listu, bo po co zasmiecac board?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Nie ma o czym dyskutować:) , koojot 7/03/02 11:18
      Jasne że nie można tyko o kompach pisać ; kawały są świetne (wide stepujący kurczak:))). A to ktoś telewizorek pomoże wybrać , kupno auta doradzi;) itp. Aż miło się czyta . No ale bez przesady...

      1. No tak... , JE Jacaw 7/03/02 11:31
        ...a to wiec, czemu nie mozna porozmawiac o BB ? Kiedys (przy I i II edycji) mozna bylo, a teraz nie...

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. trzeci raz wałkować to samo:))) , koojot 7/03/02 11:40
          :))))

          1. Pretensje do TVN'u ;-))) , JE Jacaw 7/03/02 11:59
            j.w.

            Socjalizm to ustrój, który
            bohatersko walczy z problemami
            nieznanymi w innych ustrojach

            1. naskrobię maila , koojot 7/03/02 12:11
              do nich :"Psujeta nam boarda"

  3. robicie problem z niczego , Sociu 7/03/02 12:23
    j .w.


    pozdrowka

    1. No cos Ty... ;-))) , JE Jacaw 7/03/02 12:33
      ...to bardzo wazny problem, zapewne kolega koojot poprze mnie w tej sprawie. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. Mowa .... , koojot 7/03/02 12:39
        To jest kluczowe dla przyszłości boarda...:)))

  4. heh , Sociu 7/03/02 13:04
    j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL