Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18058 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padł mi dysk IBM , MTP 7/03/02 12:38
DTLA 307030. Pierw pojawiły się badziory w różnych miejscach i na wszystkich partycjach jednocześnie, następnie głowica zaczeła stukać a BIOS go nie widzi. Jest na gwarancji, ale może jest sposób na odzyskanie danych. POMÓŻCIE.
pozdro

  1. Nihil novi sub sole. , sebtar 7/03/02 12:45
    Który to już raz kolejny DTLA pożegnał się z życiem... Niestety, marne szanse na odzyskanie danych raczej...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. Właśnie - nic nowego. , milekp 7/03/02 13:06
    Możesz dołączyć się do zawiedzionych użytkowników IBM, którzy wylewają łzy na forum benchmark'owych opinii.
    Współczuję Ci, chociaż niewielka to pociecha :)

  3. Jak nie jak tak , Matheo 7/03/02 13:46
    Prawdę mówiąc mam IBM 307045 4 szt., które pracują 8 miesięcy 24h/dobę i jest OK, a nawet lepiej. Konstrukcje wg mnie są b. udane jednak moim zdaniem IBM nie dba o fizyczną dystrybucję, czyli transport swoich produktów. Widziałem jak spedytorzy dosłownie rzucali paczkami z dyskami - nie dziwię się więc awaryjności!!!

    Boże! - Spraw...
    aby mi się chciało tak
    jak mi się nie chce!!!

    1. dokładnie , GULIwer 7/03/02 14:57
      Seashell Seagate'a to pełen luxus w porównaniu do tej folii antystatycnzej w IBMie
      skąd ten DTLA był i ile miał
      pozdr.
      GULIwer happy DTLA user już od 19 m-cy narazie chodzi jak piła tarczowa i parzy ale zero badów :)) jeszcze 17 m-cy gwary mi zostało

      I'm only noise on wires

    2. Ja tez tak mysle! To jest raczej wina zlego transportu niz awaryjności tych dyskow! , piszczyk 7/03/02 17:14
      Natomiast seria 75GXP była faktycznie nieudana - jak ktos chce to niech wejdzie na www.storagereview.com - wlasnie toczy sie tam dyskusja o niezawodnosci IBM'ow :o) Poza tym mozna sie tam dowiedziec niemal wszystkiego o dyskach twardych: testy, opinie, newsy itd. Polecam! Piszczyq

      takie tam klamoty . . .

  4. witaj w klubie, , Tomasz 7/03/02 20:24
    moj IBM jest wlasnie na serwisie (juz drugi dysk IBMa). czekam na trzeciego, i pewnie go tez wymienie...

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL