Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41591 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tekst mi wsiąkł ????? & pytanie o msconfig , taz13 9/03/02 15:57
Włączam sobie wczoraj compa, podłaczyłem do TV i zabieram się za odpalanie siakiegoś filmu. Film poszedł a tekstu nie ma :-() Otwieram więc ręcznie plik z tekstem *.txt (zwykły dokument tekstowy) a tam puuuuuusto. Odpalam więc następny (z innego filmu) a tam też puuuuusto. Otworzyłem wszystkie pliki z tym rozszerzeniem i wszędzie to samo. Gdzie się podział tekst ???? Dzień wcześniej bawiłem sie z rejestrem ale zmieniałem tam tylko wpisy z autostartu (Run, Run-, RunOnce) więc nie sądzę żeby to było to :(( Wira też nie mam bo posiadam aktualną bazę. Co zatem jest ??? Reinstalka dzisiaj rano też nie pomogła :(((

Drugie pytanko. msconfig-->autostart i tam odznaczam parę rzeczy które nei chcę żeby sie uruchamiały przy starcie. Wszystko jest OK, ale jak zrobić żeby te rzeczy całkowicie z tamtąd usunąć a nie tylko odznaczyć ??

Sapere aude, homo !!!

  1. Co do msconfig , Yorg 9/03/02 18:45
    to jeżeli odznaczysz tam jakąś pozycję, to w rejestrze pojawi się klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run- lub HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices-. Jeżeli skasujesz te klucze to wtedy wpisy w msconfig znikną.
    A co do textu - nie podkręcałeś może magistrali - dyski nie zawsze to lubią. U mnie pierwszym objawem były właśnie błędy w plikach .txt i .zip

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL