Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41646 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Medal Of Honor i siec !?!?!? , Kool@ 9/03/02 16:51
Zainstalowalem gierke "Medal Of Honor" i w zasadzie udalo sie ja bez problemu uruchomic tylko kilka razy - przewaznie (80 % prob) przy probie zaladowania wczesniej zapisanej gry lub przy starcie nowej, gra probuje uruchomic polaczenie z internetem. Gra zwija sie na pasek i pojawia sie okienko "Polaczenie telefoniczne" - po zamknieciu okienka i po powrocie do gry nie mozna sterowac mysza - zamiast kursora jaki standardowo jest w grze widac na ekranie standardowy kyrsor myszy i postac nie reaguje na ruchy myszka, dzialaja tylko te polecenia ktore sa przypisane przyciskom (strzelanie). Za pomoca klawisza Escape mozna wejsc do menu i po ponownym wcisnieciu Esc powrocic do gry - nie mozna wylaczyc gry i konieczny jest twardy reset.
Czy ktos sie spotkal z taka sytuacja i wie co mozna zrobic zeby dalo sie grac? Zdecydowanie odpada odinstalowywanie modemu i reinstalowaie Windy.
Moj konfig: Cel 1100 MHz, Abit BH6, 640 MB RAMu, Riva TNT 16 MB (det. 6.50), Sound Blaster 64 V, modem Zoltrix Phantom, karta TV - AverMedia TV Studio v.103.

...

  1. To standardowe zachowanie tej gry , sebtar 9/03/02 16:55
    w konfiguracji z modemem pod WinXP bodajże. Zobacz w archiwum, na 100% było, a ja nie mam modemu więc u mnie to nie występuje... bodajże trzeba było coś z domyślnym połaczeniem modemowym skombinować ale nie pamiętam...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. bodajże , mirkrup 9/03/02 17:10
    wyszedł jakiś patch do MOHa w celu likwidacji w/w problemu.

  3. musisz... , Karas 9/03/02 17:44
    ...zaznaczyc w opcjach explorera zakladka polaczenia "nidgy nie wybieraj..." i cos tam. To podobno pomoze.

    pozdroofka

    Conspiracy Theory...

    1. niekoniecznie , Bergerac 9/03/02 22:28
      Ja zawsze miałem to ustawione na "nie wybieraj" i gra zachowywała się tak samo. Ale teraz sikam na to, bo gram prawie wyłącznie na GameSpy Arcade...

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

  4. ustaw , PeKa 10/03/02 11:41
    w Panelu Sterowania / Opcje internetowe / Połączenia : Nigdy nie wybieraj połączenia.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL