Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41439 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dialog CDI na Zyxelu i tylko 64000 bps , Yorg 10/03/02 00:18
Sytuacja jak wyżej - mam CDI z Dialogu (od Piątku) NT to aethra a do niej podpięty ZyXel omni.net plus. wszystko jest cacy, tylko że za żadną cholerę nie moge zmusić modemu do załączenia 2 kanału.
Za wszelką pomoc (w miare na temat) bedę wdzięczny.

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. A po co używasz osobnego modemu do łączenia się z netem ? , zeb 10/03/02 01:27
    Przecież w zakończeniu NT jest zainstalowany modem.

    Zack

  2. No to , Yorg 10/03/02 01:38
    jak to cudo podłączyć do kompa bez modemu? Skrzynka ma 2 wyjścia S i dwa a/b? Dodam, że model to aethra NT1 Plus

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. RS 232 , Yankes 10/03/02 02:11
      ...

      1. Uhhh , Yorg 10/03/02 09:15
        Wiem jak podłączyć modem do kompa (RS232), ale jak według zeb`a mam przez ten port podłączyć NTka skoro nie ma na nim odpowiedniego wyjścia?
        Powtarzam: są 2 wyjścia S (wtyczka jak to kabelka sieciowego - skrętki) oraz 2 a/b (a1/b1 i a2/b2) w których wtyczka jest taka jak w gniazdku telefonicznym - i raczej nie mam zbytnio pomysłu jak to ma pasować do RS232.
        A może ktoś jednak ma?

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. A nie masz w zakończeniu NT gniazdka RS-232 ? , zeb 10/03/02 11:40
          Też mam NTka Aethra i mniej więcej na środku w tylnym panelu jest gniazdo RS-232 które to kabelkiem łączysz NTka z kompem. Jak masz jakieś pytania to może pisz na gg: 725677

          Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL