Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42011 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TELNET + rozmiar okna , Dhoine 10/03/02 00:59
jak w WIN95 (98) zmienic rozmiar okienka TELNETu. Zawsze otwiera sie takie 'troche' za male - i musze je recznie rozszerzac.
Patrzalem w rejestrze - ale nic nie wykombinowalem.

  1. Putty , kaszpio 10/03/02 10:42
    skorzystaj z tego swietnego klienta...ssh oraz telnet..masz tam duzo opcji:-)

    Toshiba Tecra S11-124

    1. potwierdzam PUTTY ruklez! , josh 10/03/02 14:52
      Putty jest jak dla mnie wysmienity (na przyklad piszemy 'ls' potem 'rpm -ivh', zaznaczamy plik myszka i klikamy prawym przyciskiem myszki - i juz nawa pliku dlugosci kilkudziesieciu znakow jest wpisana i rpm gotowy do otpalenia :-)))))

  2. a o jaki rozmar Ci chodzi??? , XTC 10/03/02 10:53
    bo rozmiar okna terminala zależy od jego typu (ilość wierszy i kolum) a potem to już tylko od rozmiaru wybranej czcionki.

    Linux

  3. Wiec , Dhoine 10/03/02 11:10
    ilosc wierszy i kolumn potrafie zmienic, podobnie jak rozmiar czcionki. Ale jak otwieram TELNETa, to sa widoczne paski do przewijania okna i dopiero po jego rozciagnieciu - paski te znikaja. I niewazne ile wierszy czy kolumn ustawie.
    A PUTTY oczywiscie ze uzywam - dzieki - ale bylem ciekaw czy da sie ujarzmic M$ TELNET...

    1. aaa... , XTC 10/03/02 11:18
      hhmm... dziwne... u mnie nigdy się tak telnet nie otworzył jeszcze "sam"... zawsze na "max"...

      Linux

      1. a jaka masz WINDE? , Dhoine 10/03/02 11:23
        bo jesli 95/98 - to zerknij to: HKCU/software/microsoft/telnet i zobacz czy masz tam jakis ciag odpowiedzialny za rozmiar tego okna. A najlepiej, jesli wyeksportujesz ten klucz do pliku i podeslesz mi na Bede wielce wdzieczny. DZIEKI

        1. 98SE... , XTC 10/03/02 11:33
          poszszszło...

          Linux

  4. DZIEKI 100krotne za pliczek , Dhoine 10/03/02 20:28
    co prawda - nie pomoglo mi to. Ale ze mialem problem z WIN95 na tym kompie - przeinstalowalem go na WIN98se i TELNET juz dziala tak jak ma dzialac :)
    Jeszcze raz dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL