Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23

 Dzisiaj przeczytano
 49781 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Transfer gwarantowany.... , Myniu 10/03/02 12:17
Moze byl juz ten temat poruszany na boardzie,ale nie moge nigdzie w archiwum znalesc nic na ten temat.
Mianowicie chodzi mi o to. Mam SDI w sieci na 4 osoby 1 z nich jest osoba ktorej notorycznie cos ora,wiec chcialbym jej to ukrucic i rozdzielic jakos transfer na 4 kompy (np 1 2 i 3 komp 3,5 kb/s 4 komp 1 kb/s) i mam w zwiazku z tym pytanko.

1 Czy jest taka mozliwosc ?
2 Czy mozna zrobic to pod winda 98 SE (wiem ze pod linuixem mozna)
3 Jakiego programu ew programow uzyc?

  1. a czym "rozdzielasz"??? , XTC 10/03/02 12:29
    jeśli standardowym ICS z 98SE to raczej niemożliwe... zainstaluj inny progs do dzielenia łącza... albo... zainwestuj w jakiś złom i postaw to na linuxie - będziesz po pewnym czasie zastanawiał się jak mogłeś w innej konfiguracji cuś takie mieć...

    Linux

    1. rozdzielam , Myniu 10/03/02 12:48
      Stanadrowym jakims tam dodatkiem do windy 98 SE Udostepnianie polaczenia internetowego czy jakos tak.Wlasnie szukam jakiegos progsa ktory umozliwilbymi podzielenie lacza z ograniczeniami w transferze.

  2. re transfer , Gelfik 10/03/02 15:05
    no ja znam dwa takie programy pod winde i z tego co wiem ani jeden ani drugi nie maja tego o czym piszesz, czyli ograniczenia na dane IP transferu.
    Ale programy te sa zdecydowanie lepsze od tego shita z windy
    Programy te to :
    Wingate oraz Winroute

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL