Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58542 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakieś ostatnie wskazwki przed instalacją WinXP Pro PL? , Abisai 11/03/02 08:23
W końcu mam zamiar to zrobić - przesiadami się na XP :) Mam SBLive! i MSI GF2MX. Prosiłbym o jakieś wasze prywatne obserwacje czy spostrzeżenia dot. ewentualnych trudności w trakcie procesu instalacji/konfiguracji nowego systemu. Np. słyszałem, że do SBLive'a trzeba mieć jakąś łatkę pod XP etc Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.... PS. Archiwum też przeglądam ;)

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. Jedna mala uwaga! , SpiderMAN 11/03/02 08:51
    Jestem zaawansowanym uzytkownikiem PeCetow, ale Live!Ware 3.0 (zadne patche nie pomogly) pod winXP PL nie udalo mi sie zainstalowac. Za to pod ENGlish chodzi wszystko bez problemu.

    Yeah, it's me...

    1. Dziwne... , MARtiuS 11/03/02 10:27
      bo u mnie SBLive i SBlive 5.1 z Live!Ware 3.0 chodza bez najmniejszysz problemow zarowno na WXP ENG jak i PL

      Pozdro

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

      1. U mnie przy probie instalacji wywala sie , SpiderMAN 11/03/02 10:35
        Tak jak pisalem, ale tylko pod WinXP PL

        Yeah, it's me...

  2. i instaluj na HDD ustawiony na primary master..... , FRED 11/03/02 09:35
    (chcialem zainstalowac XP na dysku ktory fizycznie byl jako slave a w BIOSie ustawiony jako pierwszy do bootowania. System sie instalowal i po przeladowaniu wywalal błedy urządzenia bootującego. Poprzednie windy dawaly sie tak zainstalowac a ten cwaniaczek:-) nie. LIVEa zainstalowalem bez zadnych łatek i dziala bez problemu.)

    FRED
    bastard operator from hell

  3. SB Live ! , ::LinX:: 11/03/02 10:07
    .. ja instalowałem SB Live ! 5.1 na WinXP PL i EN i nie miałem żadnych problemów :)

    MacBook Air 13,3

    1. ja też sb 5.1 na win xp eng i zero problemow , Nero 11/03/02 10:25
      j.w.

      GG:344842

  4. Ja też nie mam , sebtar 11/03/02 16:34
    problemów z Liveware 3 pod Win XP Pro PL. BTW Abisai - ten system dość łatwo popsuć a nie tak łatwo naprawić, więc uważaj... :)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. Instaluj go jako drugi system... , wektor 11/03/02 18:20
    w razie czego jakby cos nie tak poszlo to dopero pytaj.
    U mnie na 75KAV D850@1000, Ati Rage Magnum i SBLive 1024 wszystko zainstalowalo sie bez problemow. Zadnych latek do SB nie trzeba instalowac tylko sterowniki.

    wektor
    wektor81@wp.pl
    GG: 693139

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL