Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58589 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do użytkowników ISDN w Dialogu , Drakor 11/03/02 17:30
Moje pytanie dotyczy dziwnego zachowania ISDN'u (ELCON NT1+2a/b+V.24). Otóż raz na jakiś czas po kilku godzinach (a nawet kilku minutach) przebywania w Internecie modem przestaje reagować i nie pobiera żadnych danych z sieci.
Gdy chcę się w tym momencie rozłączyć, to dwie czerwone diody na modemie zaczynają mrygać i modem się rozłancza, jednak na pasku zadań wciąż pozostaje ikona dwóch komputerków. Jedyną rzeczą jaką mogę w tej sytuacji zrobić jest ponowne uruchomienie systemu.
Co może być przyczyną takiego zachowania?
Myślałem, że wyłączenie systemowego firewall'a pomoże, jednak nic się nie poprawiło.
Czy ktoś mógłby podać jak należałoby ustawić parametry modemu i połączenia, aby modem pracował poprawnie?

Parametry mojego komputera są następujące:
1. Płyta główna ASUS A7V133 (z BIOS’em w wersji 1005A z dnia 6 czerwca 2001r.)
2. Procesor AMD ATHLON THUNDERBIRD 1200MHz/266
3. Pamięć KINGSTON 256MB PC-133 7.5 ns
4. Dysk twardy IBM DESKSTAR 60GXP IC35L040 40GB
5. Napęd DVD LG DRD-8120B (x12/x40)
6. Karta graficzna ATI RADEON 64MB DDR VIVO
7. Karta muzyczna z zestawem głośnikowym: CREATIVE SOUND BLASTER LIVE! SURROUND 5.1
8. System operacyjny WINDOWS XP PRO PL

Czy opisane przeze mnie zachowanie może być spowodowane jakimś konfliktem sprzętowym pomiędzy którymś z urządzeń (np. brakiem optymalizacji dla procesorów firmy AMD)?

Słyszałem, że w TP S.A. istnieją problemy z SDI w Windows'ach z serii NT. Czy mój problem jest podobny do tych, występujących w TP S.A.?

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL